SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nie za dużo treningów?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1361

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

M

Waga

96,5

Wzrost

181

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Endomorf

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

wstaje około 6:30, w szkoel siedzę średnio do 13:25, trenuje około 15:30, chodzę spać około 22:30

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

4xtyg siłownia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

NZT - nie zryj tyle -16kg

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

100% sprawny

Stosowana lub planowana suplementacja

Skończyłem właśnie jabłczan kreatyny, ZMA zostało na miecały miesiąc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 308 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7350
Witam.
Aktualnie trenuje 4xtyg. Trening siłowy i dziś zrobiłem areoby (20min). Nie mam czasu oraz siły po treningu robić brzucha i wpadłem na pomysł aby zacząć tak trenować:

Pon: Klata + Biceps + Przedramie + lekkie areoby (10min)

Wt: Brzuch + areoby (20min)

Śr: Uda + Łydki + lekkie areoby (10min)

Czw: Brzuch + areoby (20min)

Pt: Barki + Triceps + areoby lekkie 10min

Sob: Plecy + Łydki + areoby 10min

Dieta: 2400kcal 190g Białka, 200g węglowodanów (Endomorf) 100g tłuszczu

Nie za dużo treningów? W sensie, czy nie przetrenuje mięśni. Mam na tym punkcie wielką paranoje

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 484 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10697
Też jestem endo i trochę wyższy ale już mniejszy i ja robie nawet więcej niż ty +40 min aerobu nie 10 min. No ale to zależy już chyba od organizmu
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351409
nie widzę większego sensu na poświęcanie 2 dni na brzuch, spalania tłuszczu to nie przyśpieszy.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 308 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7350
Wiem, chodzi po prostu o rozwój tych mięśni, a wiem ze brzuch można ćwiczyć więcej niż raz w tygodnie, podobnie jak łydki Czytałem ze optymalnie to 2-3 brzuch w tyg.

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351409
optymalne ćwiczenia na brzuch to takie ćwiczenia jak przysiady, push press, czy martwy ciąg, także jeżeli poważnie podchodzisz do treningu nóg czy barków to osłabianie brzucha na dzień przed może się szybko skończyć kontuzją.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 308 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7350
przykładam się do robienia tych ćwiczeń gdyż próbuje sił w Trójboju Siłowym. Czyli mam nie robić np brzuszków, podnoszeń nóg w leżeniu itp ? Wystarczy że będzie pracował 'przy okazji' innych ćwiczeń?

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351409
tak.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 308 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7350
Dzięki za radę, zobaczę jak to będzie Sog

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzać się dalej?

Następny temat

Dieta na mase do oceny by Navigatorek

electro
Polecane artykuły