Planuje ćwiczyć 3 razy w tygodniu (poniedziałek,środa,piątek) następujące ćwiczenia:
1)Wyciskanie w leżeniu na ławce,w poziomie
2)Rozpiętki
3)Podciąganie
4)Brzuszki
5)Biceps
6)Przysiady ze sztangą
7)Uginanie nóg w leżeniu
8)Wspięcia na palce stojąc
Tylko jest maly problem,bo nie bardzo wiem jak rozplanowac te cwiczenia na te poszczególne dni.Proszę o pomoc.
Pozdro
Bo tu chodzi o to zeby nie wpaść w błoto.
1)Wyciskanie w leżeniu na ławce,w poziomie
2)Rozpiętki
3)Podciąganie
4)Brzuszki
5)Biceps
6)Przysiady ze sztangą
7)Uginanie nóg w leżeniu
8)Wspięcia na palce stojąc
Tylko jest maly problem,bo nie bardzo wiem jak rozplanowac te cwiczenia na te poszczególne dni.Proszę o pomoc.
Pozdro
Bo tu chodzi o to zeby nie wpaść w błoto.
Krzysztof Piekarz
YaVoR