Maksyma Jest Taka :
;< Gdy upadam wiem już jak mam wstać aby znów nie upaść>;
...
Witam 172 wzrostu 73-74 na codzien (boks ) Zbijam od poniedziałku zaczołem mało jeść i pić około pon wto 200 g kurczaka dziennie , i 1,3 l wody ogulnie z izotonikiem z tym co pije na saunie i z tym co na treningu zbiłem juz na około 70 mam jeszcze 2 treningi na zrobienie 1 kg ale chciałbym zrobić 2 kg i w czwartek wieczorem mieć 68 kg i zjeść 500 g ryz biały z kurczkiem , 200 ml c arbo z białkiem po 20 g białka i 30 g carbo i 300 ml wody przed snem rano i tu pytanie kupiłem jabczan kreatyny blister 30 kapsów olimp tcm mega caps 1100 ile zjesc tego kapsółek rano zeby dobrze sie wysikać i uzupełnić tam puźniej świerzym pokarmem i wodą izotonikiem czy carbo . bcaa mam równeirz biore przed i po treningu trenowałem w grubych dresach , od dzis mam dres sauna lonsdale takze pocic sie bd dobrze ,
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
podbijam
Maksyma Jest Taka :
;< Gdy upadam wiem już jak mam wstać aby znów nie upaść>;
...
Po pierwsze ortografia.
https://www.sfd.pl/[ART]_Zbijanie_wagi_w_SW-t433028.html
https://www.sfd.pl/Zbijanie_wagi_do_zawodów-t934474.html
https://www.sfd.pl/[ART]_Zbijanie_wagi__ku_przestrodze!-t437032.html
Wpisujesz w wyszukiwarce i masz 11 stron tematów
Zmieniony przez - Półciężki w dniu 2013-09-19 02:26:47
https://www.sfd.pl/[ART]_Zbijanie_wagi_w_SW-t433028.html
https://www.sfd.pl/Zbijanie_wagi_do_zawodów-t934474.html
https://www.sfd.pl/[ART]_Zbijanie_wagi__ku_przestrodze!-t437032.html
Wpisujesz w wyszukiwarce i masz 11 stron tematów
Zmieniony przez - Półciężki w dniu 2013-09-19 02:26:47
...
zawody ;) już były wyszły mi rewelacyjnie ale na odpowiedziach się zawiodłem
Maksyma Jest Taka :
;< Gdy upadam wiem już jak mam wstać aby znów nie upaść>;
...
nie dziw się skoro twoje pytanie zostało sformułowane w dość dziwaczny sposób. bez ładu i składu.. gdybyś napisał to normalnie można by więcej z tego wywnioskować a tak można się domyślać o co ci chodzi i to nie do końca :) następnym razem precyzuj swoją wypowiedź i pisz w bardziej wyraźny sposób.
...
JA po przeczytaniu nie wiedziałem nawet po co zbijasz 

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie
http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl http://bng-studio.pl
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz