SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kilka supli dobre polaczenie dawkowanie?..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 810

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga / wzrost

97

Staż treningowy

5

Cel cyklu

Masa,sila

Stosowane już wcześniej suplementy

Podnomnie amino,kreatyna

Stosowane wcześniej spalacze

Byl jakis ale nie pamietam animal cuts chyba dobry :)

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Dieta jest wysokobialkowa ale oglnie masa to masa:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3362
Witam
Jestem w posiadaniu kilka supli,miedzy innymi:
Horse Power 1100g,Bialeczeko1,36kg,oraz aminokwasy mega amino z bio tech 500tab. dla plecabo zamowilem sobie 3 opak. biosterolu ;) oraz zostalo mi jeszcze troszke nitroboolonu 2.
Cykl rozpisalem sobie na 50 dni.Wyglada to mniej wiecej tak:
Dni treningowe:
Horse Power:2x po miarce rano i po treningu.
Bialko
:1 porcja dziennie po glownym posilku
biosterol:2 kapsluki dziennie po glownym posilku
Amino:3 rano 3 po poludniu i 3 wieczorem
Nitro bolon bede sobie przez kilka dni dawal razem z horse az sie skonczy wiele go nie ma juz wiec mniejsza o to:)...
W dni nie treningowe:
Horse Power:rano
reszta tak samo jak w dni treningowe.

Czy cos z tego bedzie?:) Pytam oczywiscie tych ktorzy maja jaka kolwiek wiedze na ten temat:)
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Blublam w dniu 2013-09-17 14:44:41

Zmieniony przez - Blublam w dniu 2013-09-17 14:45:19

Jestem zielony ^_^ xD
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdro z HoLaNdIi !! ^_^

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
amino tylko przed treningowo bym wrzucil

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3098 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19419
j/w do tego możesz dorzucić np beta-alanine
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 52276
Amiono przed treningowo, białko według braków w diecie (w "głownym" posiłku chyba nie powinno go Ci brakować?)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3362
Czyli tak bialczeko przykladowo rano.
A co z tymi amino dlaczego przed treningiem,tylko przed treningiem ? Czy reszta bez zmian?

Co to jest beta-alanine;)?
dobra juz wiem:)
Polecacie cos:)?

Zmieniony przez - Blublam w dniu 2013-09-19 17:15:43

Zmieniony przez - Blublam w dniu 2013-09-19 17:17:15

Jestem zielony ^_^ xD
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdro z HoLaNdIi !! ^_^

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3098 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19419
Ba od sfd bd dobra
I bcaa mozna bracprzed treningiem/w trakcie treningu/jak i po treningu
Ja wole przed

Zmieniony przez - daniel97n w dniu 2013-09-19 20:25:29
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór odżywki na uzupełnienie diety.

Następny temat

ZMB6 - Tlenek magnezu?

electro
Polecane artykuły