SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST 50/50 - Esther - Na ostatniej prostej ;-)

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115659
11.09 – ŚRODA, DZIEŃ 15.




Rano:
Dzień 1.
1a. Wiosło sztangielką w oparciu
12/14/14kg (12/12/11x)
12/14/14kg (12/11/10x)
12/14/14kg (12/12/11x)

1b. Wyciskanie na skosie
25/25/27,5kg (12/12/10x)
25kg (12/10/9x)
25/27,5/25kg (12/10/9x)

2a. Przenoszenie sztangielki leżąc
1212/14kg (11/12/9x)
10/12/12kg (12/10/12x)
12(kettel)/10/12kg (12/13/10x)

2b. Wznosy bioder ze sztangą leżąc na podłodze 3x20 
25/30/25kg (20/16/22x)
35/25/25kg (12/10+9/9+6x)
45/40/35kg (17/16/16x)

4a. Rozpiętki odwrotne na maszynie
11/13/11kg (15/7/13x) 
9/11/11kg (12/10/9x) 
9kg (12/12/14x)

3b. Box squat 3x5 
60/65/70kg (5/5/7x)
60kg (5/5/6x)
55/65/65kg (5/5/6x)

3a. Ściąganie drążka szeroko
35+30/30/30kg (4+6/11/9x)
30kg (12/10/7x)
30/35/30kg (12/7/13x)

4b. Wznosy z opadu (na pośladki) 3x10 
cc (10/9/9x)
cc (10/10/10x)
cc (10/10/10x)


+
Brzuch
+
Aero – orbi 30 minut
poziom 13/14, 1,35km 259 kcal



Wieczorem:
Aero - bieg 30min




BWT 150/80/60 1460 kcal
BWT 150/80/591439 kcal

1. Przed treningiem : Whey Supreme + High Kick, w trakcie: l-carnitine
(Thermo Lizzer + SIŁOWY + BRZUCH + AERO)
1. (Po treningu BCAA Plus)
2. Płatki owsiane + owoce leśne + Whey Supreme + jajko + kakao + mleko kokosowe (owsianka)
3,4. Kurczak + zielone warzywa + masło + awokado
(Thermo Lizzer + BCAA Plus + BIEG)
5. (Po treningu BCAA Plus, l-karnityna, Whey Supreme)
6. Pierś z kurczaka + warzywa zielone + mleko kokosowe + wiórki kokosowe

+ koperek, krople na żołądek do posiłków, herbata na uspokojenie, chilli


Whey Supreme 2x20g,
BCAA Plus 2x10g,
l-carnitine 10+15ml (łącznie 3g l-karnityny),
Thermo Lizzer 2x2kaps.

High Kick 1 porcja
magnez, DIM



Hmm czas zacząć superserie – zostało już niewiele czasu więc odpaliłam High Kicka przed treningiem. Fajnie mnie rozbudził (nie piłam kawy a trening robiłam rano), czułam lekkie szczypanie (beta alanina) ale nic nieprzyjemnego. Z treningu jestem bardzo zadowolona – dobrze mi się ćwiczyło, na dodawanie ciężaru nie liczyłam za bardzo, ale gdzieniegdzie udało się dołożyć parę powtórzeń i kg. Cieszę się, bo wreszcie trochę lepiej wyszły mi wznosy bioder – już powoli uczę się po jakiej linii ten ruch prowadzić żeby było si. Lekko zmieniłam kolejność ćwiczeń tak, żeby łatwo było je zrobić w superserii i ponieważ siłka była prawie pusta, trening poszedł sprawnie.
Aero gorzej niż ostatnio – nie dziwię się wcale bo robiłam je po siłowym ale Thermo Lizzer pomógł mi utrzymać przyzwoite tempo. Nie czuję po nim jakiegoś ognia, na pewno lekkie pobudzenie ale na przykład podczas aero przy wyższym tempie biegu mam takie samo albo trochę wolniejsze tętno.

Wieczorny bieg prawie w miejscu – nie było źle bo padłam przed nim na godzinę do łóżka ale bez szału - i tak jestem zadowolona bo na treningu nie dałam plamy.

Arphiel, zapodałam pół porcji BCAA, biegło mi się jakby lżej ale nie jestem pewna czy to jego zasługa, czy tego że spojrzałam w kalendarz i gdy zobaczyłam, że zostało trochę ponad 3 tygodnie to poczułam że teraz trzeba spiąć poślady A z drugiej strony pomyślałam o jedzeniu za te 3 tygodnie

A właśnie, nie czułam wielkiego głodu, jakby organizm się przestawił na taką ilość kcal (myślałam, że to przez to że do południa robię trening 'na samych prochach' a śniadanie jem dopiero po aero). A to była cisza przed burzą

wojo, cierpliwości

A oto co mnie zajmuje przez ostatnie dni :




Zmieniony przez - Esther w dniu 2013-09-14 15:58:53
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191616
A cuszto jest ?:P
...
Napisał(a)
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115659
12.09 – CZWARTEK, DZIEŃ 16.




Brzuch
+
Aero – bieg 30 minut

Wieczorem:
Aero - bieg 30min





BWT 150/80/60 1460 kcal
BWT 150/80/60 1445 kcal

1. ( (Thermo Lizzer + l-carnitine + BRZUCH + AERO)
2. (Po biegu: BCAA Plus)
3. Płatki owsiane + owoce leśne + Whey Supreme + jajko + kakao + mleko kokosowe (owsianka)
4,5. Dorsz + zielone warzywa + masło + awokado
(Thermo Lizzer + BCAA Plus + BIEG)
6. (Po treningu BCAA Plus, l-karnityna, Whey Supreme)
7,8. Pierś z kurczaka + warzywa zielone + mleko kokosowe + wiórki kokosowe

+ krople na żołądek do posiłków, herbata na uspokojenie, chilli, mięta, majeranek


Whey Supreme 2x20g,
BCAA Plus 2x10g,
l-carnitine 10+15ml (łącznie 3g l-karnityny),
Thermo Lizzer 2x2kaps.

Thermo Pump ½ porcji
magnez, DIM




Bieg z rana był ekstra. Gorzej z brzuchem bo nie jestem w stanie zrobić jednym ciągiem choćby 10 powtórzeń (podnoszenia / uginania nóg i co 7-8 powórzeń przerwa a i tak te ostatnie są takie... niezbyt). Już po tym nieszczęsnym brzuchu jestem cała spocona
Wieczorem straszliwie nie chciało mi się biegać, chyba z godzinę plątałam się z miejsca na miejsce aż w końcu ogarnęłam się. Wzięłam pół porcji Thermo Pumpa, na początku bieganie szło jak krew z nosa ale ok. połowy zaczęło być znośnie.
Całe popołudnie spędziłam w szemranej dzielnicy poszukując kurzych serc – zdobyłam namiary gdzie i co (chociaż tyle).

Myślałam że się popłaczę jak musiałam jeść swoje ledwo-co na talerzu a widziałam talerz chłopaka zazwyczaj to ja jem 2x więcej od niego

Polecam (ale jak co złego to nie ja)



wojo ozdoby stroju, cyrkonie do naklejania


Zmieniony przez - Esther w dniu 2013-09-14 16:16:27
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191616
Pochwalisz się , jak będą wyglądać >?
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Esther dowal do wznosów cięzar chę zobaczyc 40kg na przyszłym treningu
...
Napisał(a)
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94708
też się nie mogę doczekać prezentacji stroju ale grzecznie wytrzymam do zawodów

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191616
Oj może się pochwali przed ?:)
...
Napisał(a)
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115659
13.09 – PIĄTEK, DZIEŃ 17.




Rano:
Dzień 2.
1a. Uginanie ramion na wyciągu dolnym 2x12-15
10kg (13/12x)
10kg (15/12x)
12,5/10kg (10/14x)

1b. Prostowanie ramion na wyciągu górnym 2x12-15
10/12,5kg (18/16x)
12,5kg (13/11x)
12,5/15kg (15/12x)

2a. Uginanie młotkowe
[2x] 6kg (12/12/11x)
6kg (12/11/9x)
6/8/6kg (12/7/13x)

2b. Wyciskanie wąskie
25,5kg (12/10/9x)
25kg (12/10/9x)
25kg (12/11/9x)

3a. Wznosy bioder na jednej nodze z plecami na ławce bez obciążenia 3x20 na nogę (lub tyle ile wyjdzie jak mniej)
(17/15/14x)
(15/13/13x)
(20 l+14 p/14 l+15 p/16 l+13 p x)

3b. Podciąganie 3x5
(1,5+3op./1+4op./5op.)
(1+1+3op./0+5op./0+5op.)
(2+1+1/1+4op./0+5op.)

4a. Wejście na ławkę z obciążeniem 3x10
[2x] 6kg (10/9/7+2x)
6kg (9/10/7x)
8/6/6kg (6+2/10/7+3x)

4b. Łydki na maszynie/podwyższeniu
70/70/60kg (13/12/9x) suwnica
12kg (12/12/12x)
60/40/40kg (10/12/12x)



+
Brzuch
+
Aero – orbi 30 minut
poziom 12/13, 1,27km 247 kcal



Wieczorem:
Aero - bieg 30min





BWT 150/135/60 1680 kcal
BWT 150/136/601674 kcal

1. Przed treningiem : Whey Supreme + High Kick, w trakcie: l-carnitine
(Thermo Lizzer + BRZUCH + AERO)
1. (Po treningu BCAA Plus)
2. Serca drobiowe + makaron razowy + zielone warzywa
3.Płatki owsiane + owoce leśne + Whey Supreme + jajko + kakao + mleko kokosowe (owsianka)
4,5. Kurczak + zielone warzywa + masło + awokado
(Thermo Lizzer + BCAA Plus + BIEG)
5. (Po treningu BCAA Plus, l-karnityna, Whey Supreme)
6. Pierś z kurczaka + warzywa zielone + mleko kokosowe + wiórki kokosowe

+ koperek, krople na żołądek do posiłków, herbata na uspokojenie, chilli, majeranek, mięta


Whey Supreme 30g,
BCAA Plus 2x10g,
l-carnitine 10+15ml (łącznie 3g l-karnityny),
Thermo Lizzer 2x2kaps.

High Kick 1 porcja
magnez, DIM




Oj, zrobiło się nieprzyjemnie trening poszedł bardzo sprawnie, co prawda superseria ze wznosami na jednej nodze i podciąganiem wróciła mnie na ziemię (zataczałam się) ale było w porządku. Problem zaczął się przy aero - całe 30 minut było mi niedobrze i słabo, dojechałam na siłę i od razu zawlokłam się do domu. I rzuciłam się na jedzenie taki głód mnie dopadł... dobrze że została tylko resztka ugotowanego makaronu i rosół na sercach bo nie wiem czy bym się opanowała. Potem do spania i dopiero po południu wróciłam do życia.

Za to wieczorem bieg poszedł bardzo dobrze, bardzo lekko mi się biegało i trzymałam niezłe tempo. Niezłe akcje

Dorwałam serca, dwie paczki od razu zakupiłam, łącznie prawie 3kg

Obli, okej dowalam we wznosach. Czy te serca mogę jeść częściej? Mam spory zapas no i smakują mi więc nawet codziennie taką porcję mogłabym wsuwać po treningu/ biegu

Wojo - dokładnie, jak będą wyglądać - to się pochwalę Jeszcze dużo pracy

Lady - no toż to chwila moment i już, mi teraz dni zlatują tak szybko że szok

Zmieniony przez - Esther w dniu 2013-09-16 00:38:06
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
serca, mozesz czesciej... Ester bierz na trening jakies carbo i pij w czasie treningu i po treningu, (mozesz owoc zamiast carbo, banan np.) to bedzie w ramach porcji ww jaka masz, i niech bedzie to wieksza czesc ww w czasie dnia
...
Napisał(a)
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115659
14.09 – SOBOTA, DZIEŃ 18.



Rano:

Brzuch
+
Bieg– 30 min


Wieczorem:
Aero - bieg 30min





BWT 150/80/60 1460 kcal
BWT 150/80/591431 kcal


(Thermo Lizzer + l-carnitine + BRZUCH + AERO)
1. (Po treningu BCAA Plus)
2. Secra drobiowe + warzywa zielone
3. Płatki owsiane + owoce leśne + Whey Supreme + jajko + kakao + mleko kokosowe (owsianka)
4,5. Pierś indyka + zielone warzywa + masło + awokado
(Thermo Lizzer + BCAA Plus + BIEG)
5. (Po treningu BCAA Plus, l-karnityna, Whey Supreme
6. Pierś z indyka+ warzywa zielone + mleko kokosowe + wiórki kokosowe + makaron razowy
7. Mleko kokosowe + wiórki kokosowe + pierś z indyka

+ koperek, krople na żołądek do posiłków, herbata na uspokojenie, chilli, mięta


Whey Supreme 2x20g,
BCAA Plus 2x10g,
l-carnitine 10+15ml (łącznie 3g l-karnityny),
Thermo Lizzer 2x2kaps.

magnez, DIM



Luźniejszy dzień, znowu jedno aero minęło raz-dwa a drugie... no Przed wieczornym biegiem znów wybrałam się pokibicować na mecz ale to była godzinka i od razu wskoczyłam w dres

Jak wyglądają przygotowania od strony sportowej to tutaj jest opisane, a od drugiej... na przykład tak


Obli okej, czy to dotyczy też dni z samym bieganiem - że rano jem więcej ww i potem ewentualnie po samym biegu wieczorem też ww z warzyw?

Zmieniony przez - Esther w dniu 2013-09-17 00:21:47
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Droga do debiutów 2014 - Przemek Górynowicz & IHS

Następny temat

TEST 50/50 - Ann -

electro
Polecane artykuły