Cześć chłopaki!
Mam problem otóż jestem chudy nawet BARDZO (190cm,70kg)chciałem sobie zrobić ładny brzuch (6pak albo coś
)od roku ćwiczę brzuch widać lekkie rysy mięśni na brzuchu (tylko wieczorem to pewnie przez światło
) i od pewnego czasu efekty stoją w miejscu.Jestem trochę nie pewnym gościem więc mam parę pytań na które prosiłbym PEWNE odpowiedzi bo co wejdę w tematy to są inne odpowiedzi.
1.Czy odpuścić sobie robienie brzucha, zacząć robić masę i dopiero zacząć go robić?
2.Czy mogę robić masę jednocześnie robiąc brzuch?
Albo po prostu co mam robić, mam cwiczyć czy mam przytyć a potem ćwiczyć, czy to i to na raz. A może mam robić jeszcze inaczej.Czas nie gra roli nie jestem sezonowcem. Pozdrawiam P.S dodam że nie chodzę na siłownie
Mam problem otóż jestem chudy nawet BARDZO (190cm,70kg)chciałem sobie zrobić ładny brzuch (6pak albo coś
)od roku ćwiczę brzuch widać lekkie rysy mięśni na brzuchu (tylko wieczorem to pewnie przez światło
) i od pewnego czasu efekty stoją w miejscu.Jestem trochę nie pewnym gościem więc mam parę pytań na które prosiłbym PEWNE odpowiedzi bo co wejdę w tematy to są inne odpowiedzi.
1.Czy odpuścić sobie robienie brzucha, zacząć robić masę i dopiero zacząć go robić?
2.Czy mogę robić masę jednocześnie robiąc brzuch?
Albo po prostu co mam robić, mam cwiczyć czy mam przytyć a potem ćwiczyć, czy to i to na raz. A może mam robić jeszcze inaczej.Czas nie gra roli nie jestem sezonowcem. Pozdrawiam P.S dodam że nie chodzę na siłownie
Krzysztof Piekarz