Witam. Potrzebuje pomocy w doborze ćwiczeń. Mam 21 lat 179 cm wzrostu, waga 82 kg. Ćwiczę około roku z przerwami. Właśnie kupiłem sobie ławeczkę gryf prosty, łamany, hantle, drążek do podciągania i 90 kg obciążenia, a już wkrótce będzie wyciąg i chciałem od nowa zacząć ćwiczyć tylko nie wiem od czego zacząć. Prosił bym o poradę czy zacząć ćwiczyć np. miesiąc wszystkiego po trochę żeby przyzwyczaić mięśnie czy inaczej.
Z góry dziekuję za pomoc
Z góry dziekuję za pomoc
Krzysztof Piekarz
na takie pytania padło tysiące odpowiedzi. Poczytaj posty podwieszone na pewno dowiesz się wszystkiego co ci potrzebne. I odwiedź dział odżywianie jeśli nie wiesz jakie zadanie spełnia