SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc w doborze ćwiczeń i diety

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 696
Witam, chciałbym prosić o pomoc bo praktycznie to sam już nie wiem co mam robić ;/ aktywnie ćwiczę około 6 miesięcy z przerwą gdzieś 2 miesięcy w bicepsie mam 35 cm klata 102 w pasie 92 :o ;/. Mam 186 cm wzrostu warze 78 kg od wakacji schudłem w lipcu warzyłem 90 kg. Obecnie ćwiczę w domu na hantelkach, pompki i 6 "weideira" na siłownię chodziłem około miesiąca (obecnie przestałem z braku funduszy :P) oraz przez 2 miesiące ćwiczyłem na gryfie łamanym z obciążeniem 20 kg obecnie na wakacje planuje kupić ławkę + sztangę + gryfa łamanego. Chciałem prosić o radę na czym głównie mam skupić treningi i co zrobić z tym obwodem w pasie bo to tragedia :/ a waga przecież nie jest wcale aż taka duża.. Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
W apsie tez nie masz jakos tam duzo jak chcesz to zredukuj, jak nie chcesz to zrob mase a pozneij zredukuj

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 696
Przepraszam za pomyłkę w pasie mam jednak 84 cm a dieta jaką aktualnie stosuje to:

Śniadanie:
ryż na mleku/2 x twarożek wiejski/płatki z mlekiem/2 x serek danio + chrupkie pieczywo/chrupkie pieczywo + szynka lub twaróg/ryba (np: pasta łososiowa/jajka

Obiad:
bez makaronów, ziemniaków i sosów (zamiast tego ryż)
ryby, mięso (np: piersi z kurczaka), surówki,zupy (bez makaronów ziemniaków)

Kolacja:
Serek Danio/ryby/banany i inne owoce/jajka

Napoje:
Koktajle, woda minerlna, soki (np: pomidorowy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
to tragedi jeszcze nie ma. jaki masz teraz cel ? a dieta to zal.pl w skrocie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 696
Wiem, dlatego ją napisałem aby usłyszeć jakieś zmiany i sugestie, chce przybrać na masie a potem wyrzeźbić ale do wakacji to tak ćwiczę aby ćwiczyć... bo nie mam ani na suple ani na sprzęt do ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
sezon sie zbliza

dieta nie ma co poprawiac nawet. w skrocie, 5-6 posilkow, co 2-3 godziny, bialko tluszcze i ww w kazdym. poszukaj na forum

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik S600sli

Następny temat

triceps

WHEY premium