SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Budyń z płatków owsianych

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3550
Przygotowanie:
1. Zmielić 50g owsianych w młynku na drobny proszek (razem z rozgniecionym słodzikiem).
2. Zagotować 1 szklankę mleka.
3. w 0,5 szkl. mleka wymieszać dokładnie zmiksowane płatki.
4. Wylać mieszaninę na gotujące się mleko i gotować aż do uzyskania gęstej konsystencji budyniu, ciągle mieszając.
5. Smacznego!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78145
z owsianych, słodzika i mleka wyszła ci taka czarna konsystencja?:
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 294 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6805
może przypalił mleko . . .

AG

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8131
Skrobia z płatków się skleikowała. :)

o swe marzenie walcz...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11016 Napisanych postów 6132 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20035
podaj b/w/t/
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 4465 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84866
B/T/W sobie wyliczycie sami na swoja porcje, a ciemne moglo wyjsc od kakao przykladowo, ktore jest swietnym dodatkiem. Tak strzelam.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3550
Kapitan Wodka
Strzał w 10! :) Zapomniałem napisać, że jeszcze kakao.
Dodatki to już we własnym zakresie, co kto lubi. Można też kilka kropel aromatu waniliowego.
B/T/W zależy od proporcji jakich się użyje, tu w przepisie:
1,5 szkl. mleka (0,5 tłuszczu), 50 g owisanych, łyżka kakao i słodzik (B:12g(zwierzęcego)/T:~5-7g/W:55g) - na porcję

*policzone białko - tylko zwierzęce i mleko 0,5,


Po przygotowaniu warto jeszcze schłodzić, to będzie bardziej gęste.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 623
bedzie próbowane ! dzieki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1075
Powiem szczerze, że nie wierzyłem iż wyjdzie z tego budyń, ale spróbowałem i wyszedł mega gęściutki i całkiem smaczny. Polecam :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
fighter7
z owsianych, słodzika i mleka wyszła ci taka czarna konsystencja?:


wychodzi taka bo nieraz tak robie, polecam dosypać dobrego smakowego whey'a
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 4465 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84866
.

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-09-09 09:13:55
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysokoproteinowa nutella!!

Następny temat

Polędwiczki w pieprzu ziołowym z kiełkami - bardzo szybkie przygotowanie :)

electro
Polecane artykuły