Witam. Po masie dosyć udanej ok +10kg nadszedł czas na redukcje. Wybrałem dietę IF ważę 85kg przy 178cm wzrostu, spożywane kalorie 3200 stosunek 50% Wegle 30%Białko i 20% tłuszcze. Ćwiczę na czczo i moze to jest problem , ponieważ nagle a trzymam dietę od 5 dni wyniki siłowe spadły drastycznie około 5kg w seriach mniej a nawet i więcej. Podczas próby jedynie wyrównania rekordu w wyciskaniu na klatke sztanga całkowicie mnie przygniotła. Waga raczej spada ale minimalnie wiec chyba kalorie i energia z nich jest okej wiec co może byc powodem tak szybkich spadków?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
brak adaptacji do treningu na czczo, jeżeli wcześniej zawsze trenowałeś po jedzeniu. Jak i pytanie - po co Ci to sprawdzanie rekordów?
DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/
...
Wiec zaprzestac cwiczen w ten sposób? Jak wróce do rozkładania posiłków na cały dzien powinno byc lepiej? Mam niedługo zawody i sprawdzam aktualną forme. Ale w seriach tez spada znacznie wiec widac ze cos sie dzieje złego.
...
jeżeli Ci nie służy to tak, przestań. 

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Za rok będę robił masę, póki co redukcja ;)
Następny temat
Krzysztof Piekarz