SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Impreza a spadki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9595
Jutro od 20 do 4 rano bede mial bal i nie bardzo bedzie jak prowadzic diete - z tego co wiem bedzie 1 cieply posilek a reszta na kataboliku :(
Jestescie w stanie podpowiedziec cos, zeby spadki byly jak najmniejsze ? Jedzenia wziac nie moge, bo jakby to wygladalo gdy przyjde z kurczakiem na polowinki ;)
Wiem ze raz na jakis czas mozna odpuscic, ale skoro staram sie z dnia na dzien, to chcialbym i tego dnia ograniczyc odstepstwo na minimum.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
dokładnie j/w

po drugie spadki sa jak nie trenujesz 2 tygodnie i jesz polowe tego co normalnie...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
JEDZ CO CHCESZ taka impreza nie zdarza sie codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
nie katuj sie tylko jedz nie myśl o diecie wogule tylko Wpier....laj co się da:p

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
baluj na całego, dzień luzu dobrze zrobi, zjedz porzadny posilek przed baletami - najlepiej z twarogiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
j\w raz CI nie zaszkodzi

moze jedynie pomóc. Ja zawsze po takiej imp jak przychodze do domu to jeszccze twaróg na te pare godzin snu wpierniczam

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9595
Gdyby to bylo takie proste ze mam jesc co chce to bym tak robil, ale tam raczej nie bedzie nic ;)
Chyba ze jakis syf typu ciasta ;D w sumie nawet nie lubie slodyczy wiec... ;)
No z twarogiem zjem, dzieki za rade ;)
A jest cos takiego, co moglbym zabrac ze soba w kieszen ? Nie wiem, jakis baton proteinowy czy cos ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
Jezeli chcesz to mozesz zabrac np. Boostera

tylko pytanie czy warto.

Baw sie i na chwile zapomnij o diecie

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3211
co to za bal? polmetek lub cos w tym stylu?
tak czy inaczej nie przejmuj sie, jeden dzien nie zaszkodzi, odstresujesz sie troche przynajmniej, bo taka dieta jest meczaca. zjesz sobie ten posilek cieply jaki tam jest, przed balem jakies aminokwaski bym lyknal najwyzej, a na balu mozesz jesc te ciasta itd, to przynajmniej z nich troche energii bedziesz mial. nawet nie odczujesz tego na nastepnym treningu, zobaczysz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
zakup ze dwa takie shakery jak w tym temacie - jeden w jedna a drugi w drugą kieszen
https://www.sfd.pl/co_myslicie_o_tym_shakerze-t447769.html

i problem z głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9595
Tak, polmetek.
Niestety nie mam zadnych aminokwasow, ani boosterow :( Jedyne co to mono biore. No to chyba postaram sie zjesc ten cieply i opychac sie reszta, tak zeby kalorii bylo na plus, a nie na minus ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8226
W sumie poswiece sie i moge isc za Ciebie opchac sie tych ciast :D mniamm ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase

Następny temat

co lepsze na wieczorny posiłek

WHEY premium