SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Potrzebna pomoc w sprawie suplementacji i etc.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38
Siemka Wszystkim.
Sprawa wygląda tak:
ćwiczę Street Workout + do tego hantelki, pompki.
Ćwiczę od 2 lat, ale że nie było zbytnio efektów (ważyłem 80kg przy wzroście 181cm), ale przez pracę w ciągu miesiąca schudłem 10kg oO więc tydzień temu zakupiłem CM3 1250 i AAKG + Mass XXL żeby zrobić trochę masy. Diety jako takiej nie mam, staram się zjeść jak najwięcej białka jak i kcal. Ćwiczę 3 razy w tygodniu. W pracy cały czas dźwigam a przy tym się strasznie pocę, i teraz pytanie do was. Ile litrów wody powinienem pić przy stosowaniu CM3 1250 ? Czy może lepiej zostawić CM3 i przejść na zwykłą kreatynę (monohydrat kreatyny).

Wiek 19lat, 70kg wagi, 181cm wzrostu.
Dzięki, Patryk
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32554
możesz zostać przy cm3
co do wody to myślę, że około 4 litrów w ciągu dnia wystarczy
a i dopracuj dietę to masa pójdzie do góry

Zmieniony przez - Hawk 007 w dniu 2013-09-05 17:31:39
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka

Następny temat

Mieszanie Gainera i kreatyny

electro
Polecane artykuły