SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57354
Cześć, mam do was pytanie odnośnie przedtreningówek. Niby siedzę już trochę w temacie i sporo czytam tu na sfd, ale nie mogę znaleźć jasnej odpowiedzi na moje pytanie.

Czy przedtreningówka daje jakieś korzyści poza pompą + pobudzeniem i zmotywowaniem do treningów?

Osobiście stosowałem w przeszłości takie jak: White Flood, NOX Pump (wersja bez 1,3) oraz SAW. Pobudzenia jakiegoś nie zauważyłem, ale pompa faktycznie była, ale nie uważam, żeby było mi to niezbędna przy treningach. Od października mam zamiar zacząć cykl kreatynowy na Green Magnitude i zastanawia mnie czy jakaś przedtreningówka jest niezbędna skoro mam motywacje i chęci do treningu bez niej, a nawet powiedziałbym, że mocna kawa kopie mnie bardziej niż wcześniej stosowane przedtreningówki. Czy zatem mogę spokojnie jechać na samym GM czy jednak powinienem dorzucić coś do niego w celu maksymalizacji efektów?
pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
jeśli uważasz, że jest Ci to nie potrzebne to nie bierz
suplementy przed treningowe mogą zwiększyć koncentracje, wytrzymałość, pompę mięśniową co jest dużym plusem
ciężko określić o ile lepsze efekty uzyskasz stosując takie suple

jeśli dobrze Ci się ćwiczy to zostań przy samym GM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4206
kup sobie jakieś dobre bcaa i witaminy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57354
Hawk 007 - dzięki, właśnie takiej konkretnej odpowiedzi oczekiwałem

janbro - oczywiście witaminy, bcaa, wpc oraz dieta jest, wszystko dopięte, chodziło mi tylko o info na temat tego czy obowiązkowo trzeba wrzucać przedtreningówkę do cyklu kreatynowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo przedtreningówki powinno sie stosować wtedy kiedy faktycznie jest potrzeba sięgnięcia po wzmacniacz treningowy, ot przychodzisz zmęczony po pracy a trening by sie przydalo zrobić, to pijesz takie cudo i cie pobudza i nakręca do działania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57354
Dlatego narazie sobie dam spokój bo póki co świetnie mi się ćwiczy bez tego mimo, że wracam zmęczony po pracy to i tak nie mogę się doczekać treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 317
Witam

Odświeże temat troszkę...

Która z przedtreningek byście polecili?

Myślę nad dwoma Olimp Redweiler albo Scitec Pow3RD

Ktoś doradzi...
Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzuć ankietę, bo od tego zależy co będzie lepsze dla Ciebie
Powered jest bardzo lajtowy
Olimp ciut mocniejszy
Ale to moje odczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 317
Co temat ankietę trzeba wrzucać ?
To nie ma być do codziennego brania tylko przy nasilonym dniu lub nocy
Bo kilogramami nie mam zamiaru tego jeść
Powiem tylko ze nie próbowałem ani razu tego...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2-ga przed treningówka

Następny temat

Potrzebna pomoc w sprawie suplementacji i etc.

WHEY premium