SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

odżywki na 3 cykl?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 42 Wiek 8 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1132
Siema
chciałbym się was doradzić odnośnie odżywek które planuję zakupić
otóż mam zamiar nabyć storma, schock therapy, 100% beef aminos 400 kaps. Co o tym myślicie?? co do tego? jakaś omega 3, gainer czy cos? Diety się trzymam mniej więcej
Moim celem jest zwiększenie masy, pompa etc.
Jak zły dział to przenieść.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
wypełnij:
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 42 Wiek 8 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1132
21 lat
waga 79kg
wzrost 176cm
staż 5 miesięcy
1szy cykl białko+mono
2gi białko+jabłczan+NObooster skończę krete w tym tygodniu brać
cel cyklu wzrost masy, siły i ogólna poprawa sylwetki, pompa
fotki nie są najlepszej jakości ale innej możliwości nie miałem
do diety staram się stosować
co do finansów chciałbym się zmieścić w 350, max 400

...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
5 miesięcy staż i już dwa cykle kreatynowe?
teraz doczytałem
jak dopiero kończysz cykl kreatynowy to musisz zrobić przerwę


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2013-09-01 13:36:11

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 42 Wiek 8 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1132
no drugi jeszcze tydzień trwa ale już planuję kolejny za jakiś czas
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419152
S+S mozesz spróbować, amino sobie odpuść, a to czy gainera potrzbujesz czy nie to już sprawa ewentualnych braków w diecie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 42 Wiek 8 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1132
Ok mam jeszcze taki mały problem z brzuchem gdy go naone to jest jak na zdjęciu ale normalnie to wygląda jakbym miał balona w brzuchu.. Czy to od diety? Jak to "usunac"? Jak bd miał okazję to zrobię foto
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 652 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6739
rano po wypróżnieniu też masz brzuch jak balon ?

Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 42 Wiek 8 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1132
Mniejszytroche ale też, zauważyłem że po posiłku w pracy a mam pracę stojącą najbardziej mi to doskwiera i do tego czasem wzdecia
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
trzeba przyjrzeć się dokładnie diecie ,bo zapewne tam tkwi problem

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419152
dokładnie, widocznie spożywasz pokarmy które nie do końca Ci służą,
musiał byś sprawdzić co dokładnie powoduje takie problemy i wyeliminować je
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DAA a Niepokalanek Zwyczajny i Minisi

Następny temat

Stak kreatynowy + mono?

electro
Polecane artykuły