Witam , mam pytanko poniewaz wyobrazcie sobie ze nie mialem zadnej diety bylem grubaskiem 1.60cm ale troche uroslem 1.68 cm i teraz aktualnie wygladam tak jak na profilowym , cwiczylem 2 lata z przerwami bez zadnej diety jem kreatyne monohydrant i chce wiedziec jak dobrze sie odzywiac jaka diete polecacie by mi te miesnie urosly jeszcze wieksze
moj biceps = 40 cm
staram sie o miesnie bez tluszczu moze jakis spalacz ? co polecacie zrobic na moim miejscu

moj biceps = 40 cm
staram sie o miesnie bez tluszczu moze jakis spalacz ? co polecacie zrobic na moim miejscu

Krzysztof Piekarz