Witam
Moje tygodniowe zapotrzebowanie kaloryczne wynosi 24811kcal (3411kcal dni nie treningowe 3722kcal dni treningowe) Problem polega na tym ze pracuje na nocki, sroda to jest moj pierwszy dzien pracy wstaje w srode rano i klade sie dopiero w czwartek rano. Pytanie brzmi czy w ten dzien (24h) jako ze nie treningowy wcinam 3722kcal przez cale 24h czy do wieczora 3722 i od wieczora nastepne 3722kcal co mi daje 8 dzien diety w tygoniu i nadwyzke tygodniowych kalorii? I drugie pytanie 40% W 40% T i 20 % B to dobry podzial makroskladnikow ?
Cel masa, moja waga 78kg wzrost 172cm
Moje tygodniowe zapotrzebowanie kaloryczne wynosi 24811kcal (3411kcal dni nie treningowe 3722kcal dni treningowe) Problem polega na tym ze pracuje na nocki, sroda to jest moj pierwszy dzien pracy wstaje w srode rano i klade sie dopiero w czwartek rano. Pytanie brzmi czy w ten dzien (24h) jako ze nie treningowy wcinam 3722kcal przez cale 24h czy do wieczora 3722 i od wieczora nastepne 3722kcal co mi daje 8 dzien diety w tygoniu i nadwyzke tygodniowych kalorii? I drugie pytanie 40% W 40% T i 20 % B to dobry podzial makroskladnikow ?
Cel masa, moja waga 78kg wzrost 172cm
Krzysztof Piekarz
