SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile kalorii na IF?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4405

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1143
Nie mogę nigdzie znaleźć jakiegoś kalkulatora,a chciałbym sobie ułożyć dietę na IF Leangains przy wadze 82,5kg wzroście 186cm ile polecacie kalorii?
Mam jeszcze jedno pytanie, przy założeniu, że obecnie mam 23% BF i 38cm w bicepsie, do ilu może mi spaść?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 538
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1143
O tym wiem, ale myślałem nad tym jak obciąć kalorie na efektywną redukcję, -300? -200?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 538
Spróbuj na początku obciąć o 300 i dodać cardio. Jak waga będzie schodziła 0,5kg tygodniowo to utrzymaj bilans kcal, jak nie to odetnij kolejne 100kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
To Twoja pierwsza dieta? Czemu skłaniasz się na If? Jaki masz staż i wiedze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1143
Pierwsza nie, wcześniej robiłem już redukcję ale chwilową, teraz planuję redukować jakieś jeszcze półtora miesiąca, potem z powodu wyjazdu nie będę miał dostępu do zbilansowanej diety przez 2 miechy, także nie chcę jeszcze bardziej zarastać i mieć ewentualne korzyści z tego co będę tam jadł, chciałbym podredukować się do minimalnej wartości żeby wejsć z powrotem na masę (jakąś tam masę, ale zawsze), a słyszałem że IF daje dobre i szybkie efekty, ćwiczę od września zeszłego roku z tym, że od 2 tygodni przerzuciłem się na kalistenikę, ponieważ muszę się 'przyzwyczajać' do niej (na wyjeździe będe miał do dyspozycji tylko drążek). Sam wyjazd mam 25 czerwca.

EDIT: Jeszcze jedno pytanie, czy poza oknem żywieniowym mogę spożywać takie napoje jak Coca-Cola Zero?

Zmieniony przez - Kazcor w dniu 2014-05-07 07:24:41

Zmieniony przez - Kazcor w dniu 2014-05-07 07:39:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 538
Tak, ona ma zero kcal więc możesz ;]
fante/7 up/mirinde light/zero też możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
Jakie jest docelowy czas poszczenia na dobe? Co do utraty tegoo mięśnia to nie da się odpowiedzieć na takie pytanie - nie pokazałeś diety ani treningu . Zminimalizować spalenie mięcha możesz poprzez duże ilości białka oraz bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1143
Okno żywieniowe planowałem na 12-20.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
https://www.sfd.pl/Odchudzanie_i_forma_po_męsku-f445.html  tu masz dział o IF choć ten bardziej jest dla Ciebie https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html . Nie uważam by sensownym była zabawa dzieci w IF.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebna dieta !;-)

Następny temat

Dieta na masę do oceny.

WHEY premium