SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile kalorii na "8 dni"

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 545
Witam
Moje tygodniowe zapotrzebowanie kaloryczne wynosi 24811kcal (3411kcal dni nie treningowe 3722kcal dni treningowe) Problem polega na tym ze pracuje na nocki, sroda to jest moj pierwszy dzien pracy wstaje w srode rano i klade sie dopiero w czwartek rano. Pytanie brzmi czy w ten dzien (24h) jako ze nie treningowy wcinam 3722kcal przez cale 24h czy do wieczora 3722 i od wieczora nastepne 3722kcal co mi daje 8 dzien diety w tygoniu i nadwyzke tygodniowych kalorii? I drugie pytanie 40% W 40% T i 20 % B to dobry podzial makroskladnikow ?
Cel masa, moja waga 78kg wzrost 172cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
40% białka to za dużo.
Nie musisz liczyć kalorii w skali dnia. SKoro Twoja zapotrzebowanie tygodniowe to 24800, to zjedz w ciagu tygodnia 24800. To, czy raz zjesz mniej, a raz więcej, nie bedzie mialo specjalnego znaczenia. Ja się staram zwykle, by odpowiednie zapotrzebowanie osiagnac w skali 2-3 dni, a nie dzien, w dzień.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 545
Dzieki za odpowiedz, bialka jest 20% a po 40% jest tluszczy i wegli ... jest tak ok ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, dieta, makroskładniki - pomoc

Następny temat

Dieta redukcyjna

WHEY premium