APPENTICE spokojnie koledze trzeba wszystko od nowa wytłumaczyc
kolego posiłeczki od ,, mamusi" to nie jest dieta, chcesz cos w tym sporcie osiagnac to udaj sie do dzialu odzywianie poczytaj podwieszone posty i ułoz sobie diete i staraj sie ją trzymać, a do sedna sprawy tu liczy sie cierpliwość, dwa miesiace to za krótki okres by cos powiedzieć ale z tego co widze cwiczysz splitem, cwiczysz miesien raz w tygodniu on szybko sie regeneruje ( bo jestes poczatkującym to miesien nie jest przyzwyczajony do takiego treningu) i pol tygodniu czeka na nowy trening i nic z nim sie nie dzieje, lepiej wez sie za porzadne FBW i ćwicz każda partie 3 razy w tygodniu, jednym slowem mniej cwiczen a czesciej wtedy zobaczysz jak po kilku tygodniach wszystko ruszy do przodu.
kolego posiłeczki od ,, mamusi" to nie jest dieta, chcesz cos w tym sporcie osiagnac to udaj sie do dzialu odzywianie poczytaj podwieszone posty i ułoz sobie diete i staraj sie ją trzymać, a do sedna sprawy tu liczy sie cierpliwość, dwa miesiace to za krótki okres by cos powiedzieć ale z tego co widze cwiczysz splitem, cwiczysz miesien raz w tygodniu on szybko sie regeneruje ( bo jestes poczatkującym to miesien nie jest przyzwyczajony do takiego treningu) i pol tygodniu czeka na nowy trening i nic z nim sie nie dzieje, lepiej wez sie za porzadne FBW i ćwicz każda partie 3 razy w tygodniu, jednym slowem mniej cwiczen a czesciej wtedy zobaczysz jak po kilku tygodniach wszystko ruszy do przodu.
