SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

PACZKI Z USA- PRAWIE WSZYSTKO

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
odswiezam bo akurat ja na temat, orientujecie sie ile wynosi przesylka z nutraplanet do Polski?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32241
soltys zrob zamowienie w przedostatniej fazie będzie wszystko opisane i anuluj
najlepszy sposob :)

zuo

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
dzieki, bo szukalem tak po tej stronie i za ch.. nie moglem nic znalezc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1909
Mi własnie przyszedł kwitek z UC, ciekaw jestem ile nalicza mi nalicza. Niby 7% VATu i jeszcze oplata celna, ale ile na wynosi od suplementow. Wpisuje "tabela opłat celnych" itp i nic mi madrego nie pokazuje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39705
Siema , wiem ze temat dosc stary i na bank sie troche przepisow i sposobow pozmienialo . Jak zamowic najelpiej paczek z usa np ze sklepu bb. taka do8-10 kg zeby zaplacic najmniej badz ominac oplaty . mam opcje do niemiec/UK i polski

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 12 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
Z pewnością nie polecam Ci wysyłki paczek firmą Polonez Parcel z USA - w Polsce to ZUH SAGA w Częstochowie; moje paczki były tam blokowane (nawet pomimo tego, że naciskaliśmy telefonicznie I emailowo), deklaracje wysłano do odbiorców po miesiącu potem jeszcze zwlekano z dostarczeniem paczek. W obawie o zawartość paczek (przez blokowanie ich - wiedzieliśmy, ze sa okradane) - odbiorca pojechał po paczki osobiście czym zaskoczył ZUH SAGA; okazałao się, ze paczki były blokowane bo były okradane. Nie polecam tej firmy wysyłkowej. Właściciel Poloneza próbuje rartować swój stołek - również kłamiąc. To jest nic nie warta firma. Nie polecam jej. Jesli macie pytania prosze pisać. Wyślij z Doma lub Polamer. Kurier który dostarcza paczki Doma, Polamer I Poloez - powiedział, że paczki z Poloneza przy dostawie rozpadają mu się w rękach (pudełka są tak przetrzepane I zniszczone lub zalane)- on sam stweirdził, że tj najgorsza firma przesyłkowa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 267
Witam,
Planuję zakupic kilka rzeczy na ebay.Wszystko poleci do znajomego,On to przepakuje i wysyła do Pl droga morska...najtaniej.
Teraz mam pytanie...wiadomo na paczce bd zaznaczone "gift" wartośc >35$.
A co jesli się dopieprzą i będa chcieli zobaczyc rachunek?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy ! Bardzo ważne !!

Następny temat

Co wziąć na ochrone mieśni?

electro
Polecane artykuły