mam pytanie: jestem studentem, mam 24 lata i chciałbym uczyć się jakiegoś sportu walki (najlepiej boks) czy znacie w Warszawie jakieś niedrogie szkółki? a może można ćwiczyć gdzieś nieodpłatnie?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Do jakiej szkoły chodzisz? Jeżeli masz możliwość chodzenia na AZS- to tam ceny są na prawdę niskie.
Proponowałbym więć dowiedzieć się przez AZS, co masz do wyboru. Wiem, że np. na polibudzie i na SGH jest właśnie boks. Na UW masz na pewno judo, ale chyba także inne SW.
Tą stronę powinienneś odwiedzać codziennie!
http://www.pajacyk.pl/
K.O.WAL Muay Thai- tel.503499158 K.O.WAL Muay Thai- tel.503499158 K.O.WAL Muay Thai- tel.503499158
Proponowałbym więć dowiedzieć się przez AZS, co masz do wyboru. Wiem, że np. na polibudzie i na SGH jest właśnie boks. Na UW masz na pewno judo, ale chyba także inne SW.
Tą stronę powinienneś odwiedzać codziennie!
http://www.pajacyk.pl/
K.O.WAL Muay Thai- tel.503499158 K.O.WAL Muay Thai- tel.503499158 K.O.WAL Muay Thai- tel.503499158
Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie!
http://www.pajacyk.pl/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz