SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ocena i pomoc w diecie redukcyjnej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 672
Witam!
Mam zamiar rozpocząć moją pierwszą dietę redukcyjną, jednak nie chcę odstawiać taniej lipy.

Ułożyłem dietę i proszę o sugestie, piąty posiłek przed treningowy.
Problem mam z posiłkiem po treningowym, doradźcie proszę

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 672
moje wymiary
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 672
Wzrost: 179 cm
Waga: 84 kg
Obwód klatki: 109 cm
Obwód bicepsa: 37 cm
Obwód bioder: 98 cm
Obwód w pasie: 94 cm
Obwód uda: 57 cm
Obwód przedramienia: 30 cm
Obwód łydki: 40 cm
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
za mało tłuszczu, za dużo węgli, niepotrzebnie aż 6 posiłków, przy tej kalorycznosci 4 góra 5 wystarczy w zupełnosci.

za dużo też białka z prochu, jak chcesz daj je po trenigu, a poytem zjedz posiłek typu mięso+ziemniaki/ryż i lekkostarwne warzywa.

masła orzechowego staraj się nie używać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 672
czyli 172g białka może zostać? białko z proszku zamienię na coś lepszego gatunku, ile tłuszczy powinienem zastosować, a ile węgli?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 672
Mała duża poprawka :)
Proszę o opinię :p
Mam zamiar zacząć transformację od 9 września więc powoli będę uzupełniał wszystko co planuję :p


Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HElp Masa

Następny temat

dieta redukcyjna

electro
Polecane artykuły