SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena i pomoc w diecie redukcyjnej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 672
Witam!
Mam zamiar rozpocząć moją pierwszą dietę redukcyjną, jednak nie chcę odstawiać taniej lipy.

Ułożyłem dietę i proszę o sugestie, piąty posiłek przed treningowy.
Problem mam z posiłkiem po treningowym, doradźcie proszę

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 672
moje wymiary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 672
Wzrost: 179 cm
Waga: 84 kg
Obwód klatki: 109 cm
Obwód bicepsa: 37 cm
Obwód bioder: 98 cm
Obwód w pasie: 94 cm
Obwód uda: 57 cm
Obwód przedramienia: 30 cm
Obwód łydki: 40 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
za mało tłuszczu, za dużo węgli, niepotrzebnie aż 6 posiłków, przy tej kalorycznosci 4 góra 5 wystarczy w zupełnosci.

za dużo też białka z prochu, jak chcesz daj je po trenigu, a poytem zjedz posiłek typu mięso+ziemniaki/ryż i lekkostarwne warzywa.

masła orzechowego staraj się nie używać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 672
czyli 172g białka może zostać? białko z proszku zamienię na coś lepszego gatunku, ile tłuszczy powinienem zastosować, a ile węgli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 672
Mała duża poprawka :)
Proszę o opinię :p
Mam zamiar zacząć transformację od 9 września więc powoli będę uzupełniał wszystko co planuję :p


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HElp Masa

Następny temat

dieta redukcyjna

WHEY premium