Płeć: M
Wiek: 26
Waga: 90
Wzrost: 190
Poziom tkanki tłuszczowej: 19-20%
Witam,
Im bardziej zagłębiam się w posty na forum tym więcej mam pytań:). Moim celem jest spadek tkanki tłuszczowej do takiego poziomu, żeby mięśnie były widoczne (problem w tym że nie są dobrze rozbudowane). Nie wiem tylko czy kontynuować aktualny plan treningowy (4 x w tygodniu jazda na rowerze stacjonarnym przez 45-60 minut w tempie 20-25 km/h + pompki i brzuch dla zabawy) czy przerzucić się na trening siłowy z aerobami po treningu. Nie wiem też czy aktualna dieta w jakiś sposób nie koliduje z moim celem. Trochę mało w niej węglowodanów, ale ogólnie czuję się dobrze. Jeśli chodzi o jakieś dodatkowe aktywności to brak (praca siedząca, czasem coś porobię dookoła domu), staż treningowy praktycznie żaden (pół roku w wieku 16 lat i kilkotygodniowe zrywy podczas studiów). Z góry dzięki za pomoc. Niżej zrzut diety.

Wiek: 26
Waga: 90
Wzrost: 190
Poziom tkanki tłuszczowej: 19-20%
Witam,
Im bardziej zagłębiam się w posty na forum tym więcej mam pytań:). Moim celem jest spadek tkanki tłuszczowej do takiego poziomu, żeby mięśnie były widoczne (problem w tym że nie są dobrze rozbudowane). Nie wiem tylko czy kontynuować aktualny plan treningowy (4 x w tygodniu jazda na rowerze stacjonarnym przez 45-60 minut w tempie 20-25 km/h + pompki i brzuch dla zabawy) czy przerzucić się na trening siłowy z aerobami po treningu. Nie wiem też czy aktualna dieta w jakiś sposób nie koliduje z moim celem. Trochę mało w niej węglowodanów, ale ogólnie czuję się dobrze. Jeśli chodzi o jakieś dodatkowe aktywności to brak (praca siedząca, czasem coś porobię dookoła domu), staż treningowy praktycznie żaden (pół roku w wieku 16 lat i kilkotygodniowe zrywy podczas studiów). Z góry dzięki za pomoc. Niżej zrzut diety.

Krzysztof Piekarz
W diecie masz sporo nabiału, nie byłbym entuzjastą produktów typu twaróg, czy serek wiejski, te 2-3x w tygodniu możesz wrzucić dla urozmaicenia, ale nie jako bazę, tak samo ryby wędzone - staraj się wybierać świeże. Szynki, masło roślinne do wywalenia. miód to taki cukier w ładniejszym opakowaniu, jak nie masz z pasieki całkowicie bym odpuścił - większość miodów sklepowych to mieszanka miodów o niskiej i wysokiej jakości by wyrobić "średnią" . Dietę jakoś urozmaicasz, czy to stałe menu?