Witam, od jakiegoś czasu jestem na diecie redukcyjnej, rok temu ważyłem ok 112kg, w marcu zerwałem torebkę stawową, więc waga po redukcji z 91 kg znów podskoczyła do 95 kg po okresie 2 miesięcy bezczynnego leżenia w łóżku i dochodzenia do siebie. Teraz po rehabilitacji powoli wracam do formy, zależy mi na całkowitym zrzuceniu tkanki tłuszczowej do 19 sierpnia, gdyż własnie wtedy wyjeżdżam na obóz przygotowawczy do sezonu (zawodowo trenuję piłkę ręczną), tam chciałbym zacząć "od zera" i powoli nabrać troche masy, ale tez nie za dużo, zalezy od tego jak będe się czuł i jak wyglądał. Sęk w tym, że przy okazji chciałbym też poprawić swój wygląd, irytuje mnie fakt, że po 2 miesiącach ćwiczeń straciłem jeden cm w obwodzie, a schudłem ok 7 kg, wiem że moja dieta jest niepełna, więc co ewentualnie moge w niej poprawić lub dodać ??( mam problemy finansowe, więc nie jestem w stanie zbyt dużo zainwestować w samą dietę)
Zmieniony przez - kosmaty7 w dniu 2013-07-31 15:36:54
Zmieniony przez - kosmaty7 w dniu 2013-07-31 15:36:54
Krzysztof Piekarz

