Witam jestem nowy i proszę o radę z treningiem na siłę i redukcję(z brzucha i ud). Jaki zestaw ćwiczeń i może dieta jakaś. Z dietą może być problem bo jem tylko 2 posiłki regularnie a resztę to jak wypadnie(praca zmianowa od 8:00 do 22:00). Zamierzam ćwiczyć 3x w tygodniu na siłce(pon,śr,pt) Proszę o pomoc bo już zaczynam się nie mieścić w żadne spodnie.
Zmieniony przez - piotrek1512 w dniu 2013-07-18 08:36:28
Zmieniony przez - piotrek1512 w dniu 2013-07-18 08:36:28
Krzysztof Piekarz