SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik Treningowy Tomasza Lademann zawodnika Strongman

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
u mnie przy poniedzialku tez nie najlepiej ale to chyba warunki atmosferyczne i duchota na silowni bo wiele osob czulo sie slabiej niz normalnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47
pogoda robi swoje..
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
trzeba sie odnalezc w kazdych warunkach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47
pewnie, ze tak
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 451 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1173
Pogoda na pewno męczy mega i ma wielki wpływ ale trzeba mimo wszystko walczyć na treningu ostro.


Trening 15.07.2013

Nogi:
przysiady ze sztangą z przodu:
50kg x 12
70kg x 12
90kg x 10
125kg x 8
145kg x 8
165kg x 8
185kg x 4

przysiady siadanie na ławkę :
185kg x 8
215kg x 8
230kg x 8

pół przysiady :
230kg x 14
240kg x 14
250kg x 14

uginanie na dwugłowe :
4 serie po 12

łydki :
wspięcia na palce 4 serie


Trening 16.07.2013

Biceps:
uginanie z hantlami stojąc :
4 serie po 12

uginanie ze sztangą prostą stojąc :
3 serie po 12

hantelkiem o udo:
5 serii po 12

Klata:
wyciskanie na płaskiej :
50kg x 20
80kg x 10
100kg x 6
120kg x 6
140kg x 6
160kg x 6
180kg x 4
140kg x 10
120kg x 12
100kg x 15

rozpiętki hantlami:
4 serie po 12

Trening nóg średni, trenowałem tak jak widać bo coś mnie kolana bolały jak głęboko siadałem, więc lekko pozmieniałem. Co do treningu klaty to na stałym poziomie , nie jest źle. Coś ostatnio nie chce mi się ćwiczyć jakaś lekka niechęć sezonowa, ale jakoś daje rade. Może jest to spowodowane też tym że nie mam przez cały lipiec żadnych startów ( nawet w tym sporcie jest kryzys ) więc jakoś tej motywacji troche ubyło.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
widze caly czas nogi odstaja przez te problemy z kolanami ale mam nadzieje ze wkoncu to przejdzie i bedzie dobrze i nogi i sila w nich pojdzie ostro do przodu!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 451 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1173
No tak se myślę oby do startować ten sezon do końca i potem się zregeneruję dobrze i mam nadzieję problemy z kolanami znikną .

Trening 17.07.2013
sprzęt strongman :
walizki:
55kg x 60m
85kg x 60m
105kg x 60m
125kg x 60m

Belka:
95kg x 5
115kg x 5
125kg x 5
135kg x 5

Hantel:
65kg x 5
75kg x 5
85kg x 5

Na tym treningu tylko to zrobiłem, brakło czasu , długo w pracy zostałem a na wieczór jeszcze sporo zajęć było. Dziś ide robić ciągi na siłce będzie pewnie mega ciepło.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
no musisz Tomasz o nie zadbac bo jak tego nie zrobisz to ciezko bedzie kontynuowac kariere szczegolnie ze u was obciazenia ekstremalne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 451 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1173
Trening 23.07.2013

Nogi:
przysiady ze sztangą na karku:
50kg x 15
70kg x 15
90kg x 10
120kg x 10
140kg x 10
160kg x 10
180kg x 10
200kg x 10

uginanie na dwugłowe:
4 serie po 12

wykroki ze sztangą :
4 serie po 12

Łydki:
4 serie

Rozciąganie około 15 minut. Na tym treningu tylko na tyle było mnie stać, jak zwykle trening bez asekuracji więc nie mogłem szaleć. W sumie to i tak bym wiele więcej nie poszalał bo w weekend pracowałem na dwie zmiany w nocy na ochronie i przez małą ilość snu dzisiaj szybko opadałem z sił,dlatego wolałem zrobić tylko tyle.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
szkoda ze nie masz partnera treningowego na podobnym poziomie silowym jak Ty napewno bylaby to swietna asekuracja jak dodatkowa motywacja do treningow
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja Hi Tec.

Następny temat

Śnieżynka 2012

electro
Polecane artykuły