SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy Tomasza Lademann zawodnika Strongman

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
chyba teraz coraz bardziej modne staje sie na zawodach strongman wyciskanie jednoracz na barki wielkich hantli ... jak jest w Polsce podobnie czy nadal tak jak bylo???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
mega to wyglada jak mega wielki chlop szarpie do gory takiego hantla, haha ja nie podnislbym tego nawet :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 451 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1173
Witam Panowie, na początek odpowiem że hantle stają się coraz bardziej popularne także w Polsce, ja niestety nie mam zbyt dobrej techniki i nie idzie mi to dobrze. Przepraszam za tak długą przerwę w pisaniu dziennika, postaram się to zmienić,mam teraz natłok pracy, wieczorem wracam zajechany i już nawet do neta nie chce mi się siadać. Co do mojej formy przed MP polski to nie jest dobrze, mam bóle dolnej części kręgosłupa i nie mogę robić martwego, tydzień temu z trudem podniosłem 300kg x 1 a na zawodach będzie 320kg na ilość . Do mistrzostw nie robię już ciągów i przysiadów bo prawe kolano też wysiadło. Trochę mnie to wszystko martwi, bo 24 maja są eliminację i tylko 12stu dostaje się do Mistrzostw Polski i całego cyklu zawodów pucharowych , więc od tego wszystko zależy czy będę miał starty w tym sezonie, mam nadzieję że wypoczynek mnie uratuję. Postaram się stopniowo uzupełnić dziennik treningowy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no to trzeba przyznac ze sytuacja jest nieciekawa przed tak wazna impreza oby ten natlok pracy pozwolil na jakas regeneracje i odnowe biologiczna czy jakies zabiegi u fizjoterapeuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
eh mam nadzieje ze wszystko sie ulozy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 451 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1173
We wtorek robiłem barki tylko na siedząco, środa trening na sprzęcie, walizki do 130, yok do 400 i axel 150x3, dzisiaj klata do 180kg na płaskiej i lekko plecy bez martwego. Jutro odpoczynek, w sobotę zrobię sprzęt z nastawieniem na dobry mocny trening kul, w przyszłym tygodniu zrobię już tylko trening w poniedziałek i wtorek na siłowni ale bardzo lekko, środa wolne, czwartek odnowa i mam nadzieję że w piątek i sobotę pojadę ostro z tematem, na zawodach zawsze jakoś lepiej mi idzie niż na treningach więc musi być dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
pewnie to dlatego ze jest publika dodatkowa motywacja i ta adrenalina i atmosfera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
publika potrafi niezle zmotywowac i pomoc a zwlaszcza najblizsji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 451 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1173
Witam po przerwie. Już po MP udało mi się zająć 4 miejsce już trzeci rok z rzędu z tym że w poprzednich latach nie miałem szans na więcej w tym roku nawiązałem dobrą walkę i miałem szanse nawet na drugie miejsce.
Klasyfikacja końcowa:
Radzikowski Krzysiek
Cyrwus Robert
Bąk Bartłomiej
Lademann Tomasz :)
Wliło Marcin
Niemczuk Damian

W zawodach brało udział 12stu zawodników ale po trzech konkurencjach zostawało nas tylko 6 i kolejne dwie konkurencje, miały być trzy ale kule odwołano przez stale padający deszcz. W eliminacjach do MP tj w piątek rozegrano trzy konkurencje i wyłoniono dwunastkę na finały, ja i Krzysiek Radzikowski zebraliśmy tyle punktów po dwóch konkurencjach że do trzeciej nie wyszliśmy i oszczędzaliśmy się na finały.

Sobota MP w deszczu niestety. Pierwsza konkurencja i jestem drugi zaraz za Radzikiem, druga jestem 3, kolejna razem z dwoma zawodnikami robie 3 wynik w martwym ciągu na powtórzenia. I do finałowej szóstki wchodzę na miejscu drugim razem z cyrwusem. W dalszej częsci zawodów mamy tira robie trzeci wynik, następnie ostatnia konkurencja decydująca przysiady na platformie i nie zaliczam ani jednego powtórzenia, podobnie Wlizło i Niemczuk. Nie zabrakło mi siły, po prostu pierwszy raz robiłem na platformie i nie umiałem się ustawić a jak się okazało było to bardzo istotne. W tej konkurencji przegrałem pudło na MP, uplasowałem się na 4 miejscu i miałem tyle samo punktów co Bartek Bąk z tym że Bartek miał wyższe miejsca w poszczególnych konkurencjach bo to jest w takiej sytuacji brane pod uwagę. Niestety ale to jest sport trzeba walczyć dalej, i tak zrobiłem więcej ni zakładałem , dodam jeszcze że Radzik wygrał wszystko i jest poza zasięgiem dla wszystkich w Polsce, mega siła. Od jutra wracam do treningów i do normalnego systemu opisywania na forum. Już w najbliższą niedziele ma kolejny start :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wygranej Krzyska mozna bylo sie spodziewac wkoncu to jeden z najlepszych zawodnikow swiata!!!! Tobie Tomek gratuluje 4 pechowego miejsca za rok bedzie pudlo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja Hi Tec.

Następny temat

Śnieżynka 2012

WHEY premium