Cześć,
Potrzebuję dobrej diety na masę. Przez te wakacje chciałbym przytyć ok. 5 kg. Mam 15 lat, 175 cm wzrostu i ważę 57 kg. Prawie codziennie jeżdżę na rowerze (ok. 10 km), od czasu do czasu biegam. Co do tego co jem, to staram się ograniczać słodycze, które niestety w moim wieku przyciągają. Jem w średnich ilościach ale dosyć często. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?
Potrzebuję dobrej diety na masę. Przez te wakacje chciałbym przytyć ok. 5 kg. Mam 15 lat, 175 cm wzrostu i ważę 57 kg. Prawie codziennie jeżdżę na rowerze (ok. 10 km), od czasu do czasu biegam. Co do tego co jem, to staram się ograniczać słodycze, które niestety w moim wieku przyciągają. Jem w średnich ilościach ale dosyć często. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?
Krzysztof Piekarz