SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla początkującego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakią odżywkę polecacie dla początkującego? Wolałbym nie brać kreatyny bo podobno w każdym następnym cyklu działa słabiej. Może jakieś białeczko?
Ćwiczę na mase ale nie chciał bym wydać za dużo kasy na początek.Ile minimum musze wydać na miesiąc żeby nie wyrzucać kasy w błoto.Pomocy!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2802 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16632
Na początek napisz ile ćwiczysz czy masz ułożoną diete a jak tak to polecam gainera jak nie masz problemów z tłuszczykiem albo białeczko to w zupełności wystarczy jako uzupełnienie diety i przyroście masy

---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 295


Jasne że tak, za mało nam tu napisałeś abyśmy mogli ci cokolwiek poradzić, napisz od jakiego czasu ćwiczysz, ile ważysz itp. A tak wogóle to na sam początek polecał bym ci ćwiczenie bez żadnych odzywek - min. po 6 miesiącach można zawracać sobie głowę jakimiś odżywkami, nie bierz się za to odrazu bo to ci nic nie da.

I tak będę wielki!!!

I tak będę wielki!!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
kup sobie białko OVOPOL od hossego i vaka, za 1kg 36zł wystarczy CI na 20-30 dni i bierz po treningu i przed snem w dawkach 20-30 gr

Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4425
sorka ze sie wcinam do postu ale dlaczego nie brac sie odrazu za odzywki ? Jak to nic nie da ? nic a nic ?? Cos chyba musi dac ? Bo dlaczego na poacatku ma nic nie dac a po 6 miesiacach dac ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 1417 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11134
mapety bo na poczatku przygody z siłką jak masz dobra diete to wszystko samo idzie do góry ,rośnie a potem zaczynają się zastoje i wtedu jest dobrze coś se zapodać

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

jezeli jakoś Ci pomogłem kliknij w prawym rogu

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4425
No ale chyba z odzywkami pojdzie wiecej czy nie ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2802 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16632
Pojdzie choc rozruch najlepiej robic na sucho ja tez jak zaczynalem swoja przygode z silownia to piłem po skonczonym treningu na siłowni koktail

---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 569 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14269
LEPIEJ ZOSTAWIC SOBIE ODŻYWKI NA PÓŹNIEJ JAK PRZYJDZIE MAŁA STAGNACJA I PRZYROSTY BĘDĄ MNIEJSZE PIERWSZE 6 MCY DOBREJ DIETY A BEDZIESZ MIAL TAKIE SAME EFEKTY JAK BYS BRAL W TYM CZASIE ODZYWKI ALE NA UPARTEGO MOZESEZ WZIĄSC JAKIEGOS DOBREGO GAINERKA NAPEWNO NIE ZASZKODZI,

malibu

"Lepiej zużywać się niż rdzewieć"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to powiem tak: nie polecam brania supli na poczatku cwiczenia... ja kiedy zaczolem cwiczyc kupilem sobie kreatyne i teraz tego zaluje... rozroslem sie przez pierwsze 2-3 miesiace a teraz mam stagnacje i prawie nic nieidzie masy a jem bialko i geinera. Na poczatek tylko dieta + odpowiedni trening... ewentualnie geinera albo bialko mozesz zapodac...

MASA TO KLASA

Pozdro for all!!!!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4425
rambo... No wlasnie walnales sobie kretke i ci sie uroslo odrazu na poaczatku, wiec jaka to jest roznica czy urosniesz sobie napoczatku a pozniej bedziesz mial stagnacje chwilowa czy bedziesz jechal na sucho a pozniej dopiero suple jak za te 2-3 miechy bedziesz tak samo wygladal, a wiadomo ze kazdy chce miec jak najszybciej efekt napoczatku pozniej to juz az tak bardzo nie robi... przynajmniej mi sie tak zdaje i dlatego nighdy nie moge pojac dlaczego nie brac nic na poaczatku
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mieśnie i tłuszcz

Następny temat

problem

electro
Polecane artykuły