Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Jakią odżywkę polecacie dla początkującego? Wolałbym nie brać kreatyny bo podobno w każdym następnym cyklu działa słabiej. Może jakieś białeczko?
Ćwiczę na mase ale nie chciał bym wydać za dużo kasy na początek.Ile minimum musze wydać na miesiąc żeby nie wyrzucać kasy w błoto.Pomocy!!!
Szacuny
14
Napisanych postów
2802
Wiek
51 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
16632
Na początek napisz ile ćwiczysz czy masz ułożoną diete a jak tak to polecam gainera jak nie masz problemów z tłuszczykiem albo białeczko to w zupełności wystarczy jako uzupełnienie diety i przyroście masy
---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!
Szacuny
1
Napisanych postów
13
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
295
Jasne że tak, za mało nam tu napisałeś abyśmy mogli ci cokolwiek poradzić, napisz od jakiego czasu ćwiczysz, ile ważysz itp. A tak wogóle to na sam początek polecał bym ci ćwiczenie bez żadnych odzywek - min. po 6 miesiącach można zawracać sobie głowę jakimiś odżywkami, nie bierz się za to odrazu bo to ci nic nie da.
Szacuny
10
Napisanych postów
708
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
4425
sorka ze sie wcinam do postu ale dlaczego nie brac sie odrazu za odzywki ? Jak to nic nie da ? nic a nic ?? Cos chyba musi dac ? Bo dlaczego na poacatku ma nic nie dac a po 6 miesiacach dac ?
Szacuny
128
Napisanych postów
1417
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
11134
mapety bo na poczatku przygody z siłką jak masz dobra diete to wszystko samo idzie do góry ,rośnie a potem zaczynają się zastoje i wtedu jest dobrze coś se zapodać
Szacuny
14
Napisanych postów
2802
Wiek
51 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
16632
Pojdzie choc rozruch najlepiej robic na sucho ja tez jak zaczynalem swoja przygode z silownia to piłem po skonczonym treningu na siłowni koktail
---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!
Szacuny
4
Napisanych postów
569
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
14269
LEPIEJ ZOSTAWIC SOBIE ODŻYWKI NA PÓŹNIEJ JAK PRZYJDZIE MAŁA STAGNACJA I PRZYROSTY BĘDĄ MNIEJSZE PIERWSZE 6 MCY DOBREJ DIETY A BEDZIESZ MIAL TAKIE SAME EFEKTY JAK BYS BRAL W TYM CZASIE ODZYWKI ALE NA UPARTEGO MOZESEZ WZIĄSC JAKIEGOS DOBREGO GAINERKA NAPEWNO NIE ZASZKODZI,
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Ja to powiem tak: nie polecam brania supli na poczatku cwiczenia... ja kiedy zaczolem cwiczyc kupilem sobie kreatyne i teraz tego zaluje... rozroslem sie przez pierwsze 2-3 miesiace a teraz mam stagnacje i prawie nic nieidzie masy a jem bialko i geinera. Na poczatek tylko dieta + odpowiedni trening... ewentualnie geinera albo bialko mozesz zapodac...
Szacuny
10
Napisanych postów
708
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
4425
rambo... No wlasnie walnales sobie kretke i ci sie uroslo odrazu na poaczatku, wiec jaka to jest roznica czy urosniesz sobie napoczatku a pozniej bedziesz mial stagnacje chwilowa czy bedziesz jechal na sucho a pozniej dopiero suple jak za te 2-3 miechy bedziesz tak samo wygladal, a wiadomo ze kazdy chce miec jak najszybciej efekt napoczatku pozniej to juz az tak bardzo nie robi... przynajmniej mi sie tak zdaje i dlatego nighdy nie moge pojac dlaczego nie brac nic na poaczatku