Witam. W wielu wątkach jest napisane o siłowni, ale praktycznie w każdym chodzi o wzrost masy, ja natomiast chce schudnąć i wyrzeźbić. Przy wzroscie niecałe 1.80m ważę 94kg, jest to o wiele za dużo. Jak najefektowniej połączyć te dwa treningi ? (mam 18 lat)
Teraz robie tak że w jeden dzień mam trening obwodowy(full body) oraz fitness (1h-1.5h bieżni, rowerka itp) a na drugi dzien sam fitness i tak na zmianę. Jeśli chodzi o jedzenie to też jest nieciekawie bo jade do szkoły o 6;30 i zaraz po szkole idę na siłownie 13;30. Więc w szkole jem 2 kanapki, oraz godzinę przed treningiem jedną. Jeżeli trenuje fitness to najlepiej jest 40minut bieżnia, 30minut rowerek i 30minut inne urządzenie, czy mogę na przemian? (tz 20min bieznia, 15min rowerek, 20min bieznia itp)
Chcę też zacząc 6 weidera. Tylko nie wiem jak i kiedy. Robić to rano przed szkołą? Na siłowni czy wieczorem po szkole?
Teraz robie tak że w jeden dzień mam trening obwodowy(full body) oraz fitness (1h-1.5h bieżni, rowerka itp) a na drugi dzien sam fitness i tak na zmianę. Jeśli chodzi o jedzenie to też jest nieciekawie bo jade do szkoły o 6;30 i zaraz po szkole idę na siłownie 13;30. Więc w szkole jem 2 kanapki, oraz godzinę przed treningiem jedną. Jeżeli trenuje fitness to najlepiej jest 40minut bieżnia, 30minut rowerek i 30minut inne urządzenie, czy mogę na przemian? (tz 20min bieznia, 15min rowerek, 20min bieznia itp)
Chcę też zacząc 6 weidera. Tylko nie wiem jak i kiedy. Robić to rano przed szkołą? Na siłowni czy wieczorem po szkole?
Krzysztof Piekarz