Witam
W piątek planuje wizytę u kosmetyczki (mam duzo kaszaków/zaskórniaków i trochę wągrów). Z tego co sie orientuje powinno to trwac min. 1,5h? Moje pytanie: czy po tym zabiegu wyjde od niej z czerwona twarza i/lub ze śladami po tych kaszakach i wągrach? W sobote mam wypad na 18-stke i nie chciałbym być postrachem dla wszystkich ;). Może jakies porady odnośnie tego zabiegu?
pozdrawiam
Dawid
W piątek planuje wizytę u kosmetyczki (mam duzo kaszaków/zaskórniaków i trochę wągrów). Z tego co sie orientuje powinno to trwac min. 1,5h? Moje pytanie: czy po tym zabiegu wyjde od niej z czerwona twarza i/lub ze śladami po tych kaszakach i wągrach? W sobote mam wypad na 18-stke i nie chciałbym być postrachem dla wszystkich ;). Może jakies porady odnośnie tego zabiegu?
pozdrawiam
Dawid
Krzysztof Piekarz