Czy mozna przyjmowac kreatyne z gainerem? podczas robienia masy czyli przyjmowaania gainera nalezy pic go z mlekiem a slyszalem ze nie mozna pic mleka podczas cyklu kreatynowego.... wiec co robic...? jak rozwiazac ten problem?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Gdzie slyszales ze nie mozna pic mleka podczas cyklu kreatynowego?? Mleka nie mozna pic razem z kreatyna, bo wtedy kretka slabiej sie wchlania.
Veron
Veron
...
Przyjmuj oddzielnie nie razem
---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!
---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!! 
...
no ale jak mam przyjmowac odzielnie skoro zarowno gainera z mlekiem jak i kreatyne nalezy przyjmowac bezposrednio po treningu........ wiec????
...
Przyjmij najpierw kreatyne a po ok 30min gainera
---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!
---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!! 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz