SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kasza, ryż- Gainerem?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
Witam:D Zastanawiam się nad takim pomysłem...
czy czasem Kasza jęczmienna czy ryż to nie są gainery?:D
Kasza jęczmienna ma 7gram białka 78 węgli i reszta tłuszcze, ryż ma podobnie. oczywiście na 100gram:D jeść 3 razy dziennie dodać do tego krete i teraz pytanie kreta z białkiem, czy z gainerem?:D (np. gainbolic) mam 112 punktów olimp i w portfelu około 40-50zł:D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
wróć już na lekcję, do podstawówki

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-05-23 12:19:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4492
ej co ci sie stalo

chudy też potrafi :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dokup sobie jeszcze mleka i twarogu bo z takimi proporcjami białka do węglowodanow i tłuszczy to możesz jedynie stac sie jeszcze mniej "zasobny" w mięśnie a jeszcze wiecej w tłuszcz.

dziwne ale prawdziwe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
Wróciłbym, niestety nie przyjmą mnie. Myślałem, że jesteś fachowcem a jesteś tylko picem na wodę, który potrafi nic więcej jak dać bana, czy osta;]Ale ku chwale precyzji i wszelakiego rodzaju ten post nie jest kierunkowany tylko do Ciebie, to ogólna myśl (wpisz w wikipedie : "forum"). Ja szanuje Twoją opinie o moim powrocie do podstawówki, a Ty uszanuj moją;]. Zatem gdy już się pewnie zorientowałeś, że pierwsza część mojego zdania to lekka ironizacja to dobrze. Zatem ma ktoś pomył? Lepiej kupić krete mono za punkty czu jakieś białaczko? a kręte za gotówkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
napisałem powyżej, może nie wprost, ale jednak- do złej diety dodajemy odżywke stosownie do jej mankamentów- wychodzi tu jawnie, że białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
dokup sobie jeszcze mleka i twarogu bo z takimi proporcjami białka do węglowodanow i tłuszczy to możesz jedynie stac sie jeszcze mniej "zasobny" w mięśnie a jeszcze wiecej w tłuszcz.


:D

Nie taki zły pomysł, jednak sam fakt, że probowałem się faszerować twarogiem źle mi wyszedł. Zjedzenie 100gram mi przyniosło wielką trudność. Mam grupę krwi zero:D I faktycznie preferuje mięcho, które zwyczajnie w świecie jest drogie. Myślałem, żeby kupić hurtem 20kg ryb bo hurtem z nad morza nie są taniej, niestety jestem Krakusem.
Powracając do wątku mam 50 złotych w portfelu, 112 punktów olimpa i wiadomo, na kasze czy inne wartościowe posiłki nie poskąpię... Jakieś sugestie nakierowujące?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
Apokalipsie:D Jawnie białko, ale chce poprawić jego wchłanialność poprzez krete;D Nie wiem tylko jaką krete i jakie białko, czy ostrovii białeczko a krete olimpa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale kreatyna nie poprawia wchłanialności białka, ani odwrotnie-ani białko kreatyny- żeby uprzedzic tego typu pytania w przyszłości.
przeciwnie- nie zaleca sie raczej takich połączeń w bezpośredniej bliskości.

w sumie nie wiem jak ci pomóc inaczej niż odsyłając do tego aby mimo "drozyzny" zainwestować w biąłko z pozywienia...

jeżeli juz sie upierasz-biorąc także pod uwage te punkty- to kup sp 65 Olimpa- to powinno choc troche poprawic twoje odzywianie/jeśli nie chcesz, nie możesz inaczej- wedle pierwotnej mojej propozycji[rozumianej jednak w szerszym asortymencie]/

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-05-23 14:42:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Smak Gainera 2 z vitala. co robicie?

Następny temat

POMOCY - animal pak , animal nitro , bialko , cp

WHEY premium