Cześć Wam,
Mam do Was jedno pytanie... Dziś chciałem zacząć robić trening HIIT jako dopełnienie do aerobów ( dieta low cab jest)
I teraz się zastanawiam sile taki trening powinien trwać?
Przyjąłem taki plan:
1. speed- 30s
2. slower- 3min
Ile wystarczy takich powtórzeń- 7x będzie ok? Wychodzi to ok 25min (bez rozgrzewki... Sam trening) ...
Co do formy to dziś zobaczę czy daje radę... Przez ponad 2 lata biegałem niemal codziennie po 1h więc jakoś tam kondycje mam wyrobioną.
===
Przy aerobach biorę spalacz- FX7 który mocno podwyższą tętno więc można ten spalacz dodać przy treningu HIIT?
Mam do Was jedno pytanie... Dziś chciałem zacząć robić trening HIIT jako dopełnienie do aerobów ( dieta low cab jest)
I teraz się zastanawiam sile taki trening powinien trwać?
Przyjąłem taki plan:
1. speed- 30s
2. slower- 3min
Ile wystarczy takich powtórzeń- 7x będzie ok? Wychodzi to ok 25min (bez rozgrzewki... Sam trening) ...
Co do formy to dziś zobaczę czy daje radę... Przez ponad 2 lata biegałem niemal codziennie po 1h więc jakoś tam kondycje mam wyrobioną.
===
Przy aerobach biorę spalacz- FX7 który mocno podwyższą tętno więc można ten spalacz dodać przy treningu HIIT?
Krzysztof Piekarz