SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak to wszystko polaczyc?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55520
Kupilem juz Super Mass Peofesional. Do tego mam zamiar kupic: creapure ultimate 1kg(zkumplem na pol)creapure citrate 250kaps,creapure pyruvate 200kaps, L-glutamine olimpu (chyba,ze polecicie mi jakas tansza a rownie dobra), jakies carbo 2kg albo 4kg i jakies bialeczko np. Hi Tec protein90 2,5kg i 2kg ovopol. Jak to wszystko polaczyc? Moze cos dobac moze cos usunac z listy? Interesuje mnie przede wszystkim "masa". Diete bede ukladal pod te produkty. Trening mam o 17:00. Chodze do szkoly i nie mam mozliwosci zjesc pozywnego posilku w czasie lekcji, wiec planuje SMP spozywac w szkole.

Planujac zakup tych produktow obmyslilem sobie mniej wiecej taki plan:
rano:
8kaps citrate i 5g glutaminy do tego bialko Hi teca (tu mam pytanie do was czy najpierw kretke z gluta a pozniej bialko czy na odwrot i w jakich odstepach przwd sniadaniem?)
7:00-7:30 sniadanie
10:30 SMP 50-100g(zalezy od diety i tego c mi poradzicie)
13-14 znowu cos zjem
16:30 posilek przed treningiem
17:00trening
18:30-18:50 5g monoh. ultimate i 10g glutaminy chyba zmieszam to z carbo ok 50g
30min pozniej posilek potreningowy
21:00-21:30 kolacja (zapewne duzo bialka)
23-24 bialko (ovopol) + pirogronian 6kaps (oczywiscie osobno)
0,5godz pozniej ide spac.
Bialko Hi teca wzial bym jeszcze po treningu.
czy taki plan moze byc czy moze cos trzeba zmienic? Z niecierpliwoscia czekam na odpowiedzi. Z gory dziekuje

cwicz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55520
doczekam sie na odpowiedz?

cwicz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1757 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 14215
Mi sie wydaje, ze może tak być

Obecnie jednak lepiej opłaca sie kupic glutamine Treca --- 400g za 89zł

"Jeśli nie osiągniesz zamierzonych celów, praktycznie nie istniejesz"

Bóg Honor Ojczyzna !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55520
Z tego co czytalem na opakowaniu Super Masa to jest tam to samo bialko co w hi tec protein. Teraz zastanawiam sie nad jakims izolatem. Moze polecicie mi jakis izolat (dobry a niedrogi)

cwicz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 62881
Lacma za 99 zl za kg, lub Olimp

Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL" https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100334 my foto:)
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55520
Wlasnie zlozylem zamowienie w power zone i kupilem: carbo4kg, creapure citrate, creapure pyruvate 200kaps, kreatyne ultimate 300g(1kg nie bylo w magazynie, ktos byl szybszy), L-glutamine 400g olimp, hitec protein90% 2,5kg. Zrezygnowalem z ovopola, nad izolatem jeszcze sie zastanawiam ale chyba go nie kupie (troche kasy musze miec przy sobie, bo nie lubie miec pustego portfela).
Mam jeszcze pare pytan:
Jak dluga zrobic przerwe miedzy citrate+gluta a bialkiem? 20min wystarczy czy moze 30min?
Po treningu (i tu mam dylemat) SMP, kretka+gluta+carbo, bialko, jakie odstepy czasowe? Co najpierw? czy cos wywalic z tego? i co z posilkiem potreningowym? Moze zastapic go SMP?

cwicz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
8kaps citrate i 5g glutaminy do tego bialko Hi teca (tu mam pytanie do was czy najpierw kretke z gluta a pozniej bialko czy na odwrot i w jakich odstepach przwd sniadaniem?)
NAJPIERW WEZ KREATYNE Z GLUTA A ZA JAKIES 30 MINUT WALNIJ BIALKO
7:00-7:30 sniadanie
OK
10:30 SMP 50-100g(zalezy od diety i tego c mi poradzicie)
WALNIJ OK70G BEDZIE DORBZE
13-14 znowu cos zjem
OK
16:30 posilek przed treningiem
BOAGTY W WW JAK I BIALKO:)
17:00trening
OSTRYYY MA BYC NA CYKLU:)
18:30-18:50 5g monoh. ultimate i 10g glutaminy chyba zmieszam to z carbo ok 50g
TEZ TAK ROBIE..BEDZIE BAARDZO DOBRZE
30min pozniej posilek potreningowy
OK
21:00-21:30 kolacja (zapewne duzo bialka)
DOKLADNIE
23-24 bialko (ovopol) + pirogronian 6kaps (oczywiscie osobno)
0,5godz pozniej ide spac.
MOZE BYC TAKI PLAN...
Bialko Hi teca wzial bym jeszcze po treningu.
ODCZEKAJ 30 MINUT PO KREATYNIE I WLANIJ BAILECZKO JAK MASZ...
czy taki plan moze byc czy moze cos trzeba zmienic? Z niecierpliwoscia czekam na odpowiedzi. Z gory dziekuje--PROSZE:)
---------------------------------------------------------------------------


<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
Jak dluga zrobic przerwe miedzy citrate+gluta a bialkiem? 20min wystarczy czy moze 30min?
20-30 TAK JAKW YGODNIEJ TOBIE BEDZIE..ALE ZEBY TAK POWYZEJ 20 BYLO...
Po treningu (i tu mam dylemat) SMP, kretka+gluta+carbo, bialko, jakie odstepy czasowe? Co najpierw? czy cos wywalic z tego? i co z posilkiem potreningowym? Moze zastapic go SMP?
NAJPIERW WALISZ KRETKE Z CARBO I GLUTA...ZA JAKIES 30 MINUT BIALKO A ZA JAKAS GODZIEN OD NIEGO ZJEDZ POSILEK BOGATY W WW I BIALKO NP. PIERS Z RYZEM...A SMP GAINERKA ZOSTAW NA INNA PORE DNIA...
---------------------------------------------------------------------------


<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55520
ok ziki Wielkie DZIĘKI

Veron
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
Nie ma sprawy...jak cos to pytaj:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55520
Wszystko bede robil tak jak mi zaproponowales. CO do treningu napewno bedzie ostry(bo po co tyle tych supli kupilem),bialka mam 2,5kg to powinno mi wystarczyc na cykl. Co do posilku potreningowego to chyba jednak wezme SMP (bo matka chyba by sie wk**wila, jak by miala mi caly czas jedzenie robic, a i tak jak przychodzi z pracy to z kuchni prawie wogule nie wychodzi), poza tym mam 9kg a jak trzeba bedzie to najwyzej sobie dokupie(znalazlem sklepik 3kg SMP-110zl)

Veron
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIALKA (SERWATKA) a laktoza

Następny temat

czy odstawic suplementy?

electro
Polecane artykuły