Kupilem juz Super Mass Peofesional. Do tego mam zamiar kupic: creapure ultimate 1kg(zkumplem na pol)creapure citrate 250kaps,creapure pyruvate 200kaps, L-glutamine olimpu (chyba,ze polecicie mi jakas tansza a rownie dobra), jakies carbo 2kg albo 4kg i jakies bialeczko np. Hi Tec protein90 2,5kg i 2kg ovopol. Jak to wszystko polaczyc? Moze cos dobac moze cos usunac z listy? Interesuje mnie przede wszystkim "masa". Diete bede ukladal pod te produkty. Trening mam o 17:00. Chodze do szkoly i nie mam mozliwosci zjesc pozywnego posilku w czasie lekcji, wiec planuje SMP spozywac w szkole.
Planujac zakup tych produktow obmyslilem sobie mniej wiecej taki plan:
rano:
8kaps citrate i 5g glutaminy do tego bialko Hi teca (tu mam pytanie do was czy najpierw kretke z gluta a pozniej bialko czy na odwrot i w jakich odstepach przwd sniadaniem?)
7:00-7:30 sniadanie
10:30 SMP 50-100g(zalezy od diety i tego c mi poradzicie)
13-14 znowu cos zjem
16:30 posilek przed treningiem
17:00trening
18:30-18:50 5g monoh. ultimate i 10g glutaminy chyba zmieszam to z carbo ok 50g
30min pozniej posilek potreningowy
21:00-21:30 kolacja (zapewne duzo bialka)
23-24 bialko (ovopol) + pirogronian 6kaps (oczywiscie osobno)
0,5godz pozniej ide spac.
Bialko Hi teca wzial bym jeszcze po treningu.
czy taki plan moze byc czy moze cos trzeba zmienic? Z niecierpliwoscia czekam na odpowiedzi. Z gory dziekuje
cwicz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Planujac zakup tych produktow obmyslilem sobie mniej wiecej taki plan:
rano:
8kaps citrate i 5g glutaminy do tego bialko Hi teca (tu mam pytanie do was czy najpierw kretke z gluta a pozniej bialko czy na odwrot i w jakich odstepach przwd sniadaniem?)
7:00-7:30 sniadanie
10:30 SMP 50-100g(zalezy od diety i tego c mi poradzicie)
13-14 znowu cos zjem
16:30 posilek przed treningiem
17:00trening
18:30-18:50 5g monoh. ultimate i 10g glutaminy chyba zmieszam to z carbo ok 50g
30min pozniej posilek potreningowy
21:00-21:30 kolacja (zapewne duzo bialka)
23-24 bialko (ovopol) + pirogronian 6kaps (oczywiscie osobno)
0,5godz pozniej ide spac.
Bialko Hi teca wzial bym jeszcze po treningu.
czy taki plan moze byc czy moze cos trzeba zmienic? Z niecierpliwoscia czekam na odpowiedzi. Z gory dziekuje
cwicz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Krzysztof Piekarz