Witam.
Mam 18 lat ważę 60 kg i chcę zacząć ćwiczyć.
Nie mam profesjonalnej siłowni. Mam ławkę sztangę, i hantle.
Pomóżcie ustalić dietę, plan ćwiczeń, i co brać, żeby nabrać masy mięśniowej.
Z góry dzięki
Mam 18 lat ważę 60 kg i chcę zacząć ćwiczyć.
Nie mam profesjonalnej siłowni. Mam ławkę sztangę, i hantle.
Pomóżcie ustalić dietę, plan ćwiczeń, i co brać, żeby nabrać masy mięśniowej.
Z góry dzięki
Krzysztof Piekarz