Witam wszystkich:)Każdy który zaczyna dopiero uprawiac ten cięzki ale przyjemny sport niech zamieści tutaj swoje zdjecie!Ja osobiscie trenuje 7 michów...i prosze ludziska nie wstydzcie sie krytyki!:)POZDRAWIAM KLIMO!
,,MaSa To PoTęGa,,
!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!
Krzysztof Piekarz
Tu mozna mnie zobaczyc i ocenic zapraszam :
Ja troszke juz cwicze,ale zyce powodzenia Ci i tym co sie tu wkleja
)=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=(



