Witam
Mam 18 lat moja waga to 70 kg wzrost 175 cm
Chciałbym zwiekszyć wage do 10 kg ( w 4 miesiące )
Cwiczę na siłowni około 2 miesiące 4 dni w tygoniu , Brałem Kreatyne Trec a teraz jade na Nitrobolon , niestety żadnej Diety nie mam bo nie umiem samemy ułożyc , wiec moje pytanie jest takie : CO mógłbym dokupić tak żeby ta mase trche szybciej przybyła ( masa mieśniowa ) ?
Szukałem podobnego tematu na forum ale nie mogłem znaleźć dokładnie takiej odpowiedzi która była by odpowiednia . Dziękuje z góry i przepraszam bo pewnie taie pytania już były .
Mam 18 lat moja waga to 70 kg wzrost 175 cm
Chciałbym zwiekszyć wage do 10 kg ( w 4 miesiące )
Cwiczę na siłowni około 2 miesiące 4 dni w tygoniu , Brałem Kreatyne Trec a teraz jade na Nitrobolon , niestety żadnej Diety nie mam bo nie umiem samemy ułożyc , wiec moje pytanie jest takie : CO mógłbym dokupić tak żeby ta mase trche szybciej przybyła ( masa mieśniowa ) ?
Szukałem podobnego tematu na forum ale nie mogłem znaleźć dokładnie takiej odpowiedzi która była by odpowiednia . Dziękuje z góry i przepraszam bo pewnie taie pytania już były .
Krzysztof Piekarz