SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wyciskanie na ławce

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 607
Cześć.Zacząłem nie dawno ćwiczyć na siłce(nie mówcie,że jestem za młody), moje pytanie to przy ćwiczeniach na ławce poziomej, jak nisko powinienem opuszczać sztangę.
Na necie widziałem filmiki i na większości, ćwiczący opuszczał tak, ze w łokciu miał ok.90 stopni.
A znowu kumple mówią, że muszę opuszczać jak najniżej.
Jak powinno się to odpowiednio robić?
Z góry thx...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 4193 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44226
DUDEK
przestał ćwiczyć

90% z was przestanie ćwiczyć w wieku 23-25 lat, taka kolej rzeczy.


Uff jestem w 10 % , ale po ślubie może nie być tak wesoło
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45570
tak żeby dotknąć klatki

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 8 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49667
Jestes za mlody.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16892
13 lat masz rób pompki (klasyczne, tyłem, na poręczach najlepszy zestaw) zamiast wyciskania

da to lepsze efekty niż wyciskanie bo są bardziej ogólno rozwojowe (robią wszystkie części klatki i tricepsa a nie tylko jedną). chyba że robisz to żeby szpanować przed kumplami jak wyciskasz.

sam wole pompki od wyciskania, jak będzie za łatwo to zawsze można dołożyć obciążenia

Zmieniony przez - astrophysic w dniu 2012-12-25 16:58:08
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23086
Pewnie myślisz sobie że wiesz lepiej , ale jesteś za młody , teraz to możesz treningiem domatora ćwiczyć , a z siłownią sobie poczekaj aż urośniesz .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ćwicz jak chcesz.

Mój kumpel zaczął w wieku 13 lat, potem w wieku 19 lat wyciskał 160 kg. Teraz ma 25 lat i wyciska 100 kg.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45570
DUDEK jeśli można wiedzieć, czemu nagle ze 160 na 100 spadł? Stawy?

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16781
dokłądnie, sranie w banie , w kazdym sporcie jest prosta zasada - im wczesniej zaczniesz tym lepiej. Ale niieee bo 13 lat to....i zero argumentu zawsze.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 8 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49667
Wyrażaj się odpowiedniej, nie w każdym sporcie im wczesniej zaczniesz tym lepiej, https://www.sfd.pl/Masz_14_16_lat_Sport_i_wychowanie_fizyczne-t202288.html pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16781
wow szokujacy artykuł a argument za tym by nie cwiczyc jest....żaden. Jasne że nie w kazdym sporcie trzeba zaczynac wczesnie. W reklamie Heinekena facet 30 letni z kanapy wstał i został światowym piłkarzem :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 8 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49667
To miało być śmieszne, w wieku 13 lat Ci nikt na siłowni nie pozwoli ćwiczyć, chyba że z rodzicami przyjdziesz
Pod okiem instruktora ćwicz jeśli jesteś upartym bachorkiem, ale mało kto będzie chciał Cie prowadzić w tym wieku


Zmieniony przez - Maćko w dniu 2012-12-26 22:14:04
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ławka

Następny temat

dresy

electro
Polecane artykuły