SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Najpierw brzych teraz BOL :(

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7030
Zdrobilem sobie pierwszy raz tak duza liczbe powtorzen w serii 4x150 spiec brzucha i teraz po obudzeniu czuje bol w dole plecow, za kazdym razem jak sie prostuje czuje jeszcze wiekszy bol. Co mam robic ??? Wiem, wiem to pewnie dlatego ze robilem je bez rozgrzewki, ale czy to powinno tak bardzo bolec ???

"Life is brutal and full of zasadzkas"

Ich bin gegen den Krieg.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9705
hmm pewnie naciagnales sobie jakies miesien sciegno ...
kup sobie masc rozgrzewajaca
BEN GAY czerwona
lub ABC
jak nie przejdzie radzilbym sie wybrac do lekarza plecy to duzy problem.
na przyszlosc zrob rozgrzewke
no i ja nie rozumiem po co ludzie robia az taka ilosc brzuszkow ?


^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5573
dla picu

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816

co to zamasc BEN GAY ??? jakas pedalska czy co











0


Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7030
Dzieki BARRY. Bardzo mi ta masc pomogla, moge normalnie funkcjonowac, czuje ze bol powoli znika i do konca zycia zapamietam, ze rozgrzewka przed cwiczeniem na kazda grupe miesniowa jest podstawa i ze bez niej lepiej sie do kulturystyki (i nie tylko) nie zabierac!!!

"Life is brutal and full of zasadzkas"

Ich bin gegen den Krieg.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45419
BEN GAY kiedys stary mi ja kupil to sie troche zmieszalem ta nazwa


a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7030
Bol juz calkowicie znikl...

"Life is brutal and full of zasadzkas"

Ich bin gegen den Krieg.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5573
... ale nazwa była , jest i będzie
czytaliście chociaż co za firma ją wyprodukowała ?

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zwiększać obciążenie???

Następny temat

DO BST

electro
Polecane artykuły