SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odcinek 3:Trening z Karolem Małeckim-uda,czworogłowy

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Kolejny bardzo ciekawy fragment treningu,relacji z zawodów oraz odpowiedzi dla userów-wszystko to wg Karola Małeckiego,jednego z najlepszych kulturystów świata...
Polecam!






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
Widzę , że trochę zmęczyłem Karola w jednym pytaniu trochę się nie zrozumieliśmy " osoba która wchodzi w kulturystykę " nie chodziło o świeżego , tylko osobę która już zalicza pierwsze starty i podstawy przerobił , ale mniejsza z tym .

Mam nadzieję , że kilku młodym osobom da to do myślenia w kilku kwestiach

Proszę przekazać podziękowania Karolowi za chwilę czasu i odpowiedzi .
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
jeszcze obszerniejsze pytanie miał Polaco_92-odpowiedz bedzie w kolejnym odcinku w nastepny piatek..
Jak jeszcze sa jakieś pytania-śmiało-tylko warto precyzyjniej je sformułować i mniej obszernie...:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Przej..ana sprawa Karol z grypą żołądkową i to jeszcze w czasie zawodów. Tego nie przewidzisz, w Polsce Cię nie łapało, a za granicą dostałeś. Nie ma co się załamywać. Świetne instruktażowe filmy z Twoim udziałem, szacunek!

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2012-12-04 21:58:32
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 267031
I co z tym dźwiękiem? Może to jest przez to ,że filmik jest składany bezpośrednio w YT? czy się mylę ?

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
mikrofon był podłaczony na mono-teraz jest na stereo-od piatego odcinka powinno byc lepiej.Słuchasz przez słuchawki czy głośniki?
Składany poza yt jest jeszcze ciszej...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 267031
Przez głośniki. W pierwszym odcinku był ten sam problem ale później się naprawiło

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
dzwiek przelączył się na mono pewnie.W słuchawkach było słychać tylko w jednym kanale.Teraz poprawili-słychac w obu-zobaczymy ,czy bedzie lepiej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2373
No tak. Barki-nogi wykluczone ? A co z tymi, którzy robią full body ? (w tym ja). Klatka-plecy-barki-biceps-nogi ?
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Do każdego typu treningu sa dobierane inne ilości serii i powtórzeń a to warunkuje cieżary.
Zadaj Karolowi takie pytanie-dokładnie to wyjaśni..
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów IFBB, Budapeszt 2012

Następny temat

Cross Fitness Championship 2013

electro
Polecane artykuły