SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dobór pierwszej suplementacji

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254
Witam, trenuję solidnie, posiadam dietę. Wzrosły siły witalne, regeneracja, mniej chce mi się spać. Ćwiczę 9 partii ciała i widzę postępy:)

Do końca roku tak będę trzymał, ale od nowego chciałbym uzupełnić dietę w białka i węgle oraz witaminy i BCAA. Niestety mniej więcej w dwa-trzy dni w tygodniu nie jestem w stanie uzupełnić kaloryczności i wyżej podanych budulców. Nie daje rady zawsze braknie posiłku:/

Myślę poważnie o dalszych wypocinach na siłowni.

Pytanie czy warto kupować jeden-dwa produkty, które zawierają większość potrzebnych składników mam na myśli gainer + BCAA tutaj wybór padłby na Olimp Gainerator + jakieś BCAA, choć sam Gainerator zawiera niektóre ilości aminokwasów czy lepiej kupić każde z osobna, np białko (MEGA STRONG PROTEIN) + węglowodany (Olimp - CARBONOX) + BCAA + olej + witaminy. Interesują mnie tylko te ze średnich i wysokich półek produkty jakościowe.

Do nowego roku jeszcze trochę ale wiedza przyda się jak najbardziej:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12856
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12856
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47910
darkiss nie polecaj :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254
Wiek :25
Waga :58
Wzrost :174
Staż treningowy: 3tyg
Obwód pasa: 80
Obwód klaty: 93
Obwód uda:54
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): praca w masarni 5x w tyg po 9-10h
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : nie
Stan zdrowia: świetny
Preferowane formy aktywności fizycznej: wytrzymałościowe
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nic
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: w miarę zdrowo ale bez rozpiski
Wrażliwość na stymulanty: nie wiem
Możliwosci finansowe: do 400/mieś
Cel/problem/opis: wzrost masy mięśniowej

Ankieta wypełniona, oby coś podpowiedziała.

Kontynuując rzucają mi się w oczy takie all-in-one typu ULTIMATE Iso Mass Xtreme Gainer czy nowość MYO MAX i inne niby wspaniałe wszystkomające odżywki, czy to dobty wybór? Czy nie lepiej kupić wszystko osobno w dobrej jakości gdy cena nie gra kluczowej roli a jakość?

Pytam teoretycznie czy za tą cenę mógłbym skompletować coś poważniejszego? Czyli biało, węgle tłuszcze, witaminy, aminokwasy ale nie żadnych hmb aagk no pumpów i kreatyn.

Zaplanowałem o przedłużenie treningów na samej diecie przynajmniej do końca lutego ale chciałbym zbierać informacje na ten temat od teraz, ponieważ w grę wchodzi moje zdrowie i pieniądze.

Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Dobra dieta w zupełności wystarczy.

Lepiej zabierz dziewczynę do kina,kup jej prezent...itd. zamiast wydawać na suplementy które są zbędne przy tym stażu

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254
Przecież nie chcę kupować ani brać teraz. Mówię o przyszłości. Chcę rekomendacji. Posłucham dobrych rad. Jeśli trzeba mogę tak trenować do kwietnia, maja...

Ktoś coś podpowie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 254
Chciałbym bardzo odpowiedzi na moje pytania a nie wymijających zdań. Chcę zgarniać wiedzę i mam nadzieję, że ktoś w końcu tutaj mi pomoże...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależy. Możesz wszystko osobno - możesz razem.
Teraz nic Ci nie jest potrzebne poza Omega-3 i w to inwestuj. tak żeby wyszło Ci minimum 1,5g epa/dha na dzień.
I jeśli chcesz to kup sobie magnez/zma
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZEPSUTY METABOLIZM I ZDROWIE

Następny temat

FBW do oceny i poprawy

electro
Polecane artykuły