SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Serwatka 60 % czy warto ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
CZy serwatka gdzie jest 60 % bialka, a reszta (prawie wiekszosc) to niechciana laktoza jest cokolwiek warta, tym bardziej jak mam po przyzwoitej cenie? (nie mam problemow z lapaniem tluszczu)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 1417 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11134
60% to jeszcze dosc sporo jak nie masz problemów z tłuszczykiem to wedłud mnie moze byc.

Jeżeli moja wypowiedz Ci pomogła to naciśnij w prawym dolnym rogu wypowiedzi.

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 27919
A jesteś pewnien że ma 60%? Czy tylko ktoś ci tak powiedział. Ja uważam że szkoda kasy nba tego typu produkty. Jeśli ktoś chce białko serwatki to powinien je kupić a nie zapychać się serwatką bo po to można złapać masę tyle że tłuszczową.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
nie to co mowisz to gowno...kup serwatke normlana jak firmy Olimp np. a nie jakies z mleczarni czy od kogos...taka moze tobie tylko zaszkodzic i z***...metabolizm...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 35058
Kup Ovopol cena równie niska a jakość o niebo lepsza od wszelkich baiłek z mleczrani



Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnosc jaka mam ? na etykiecie z mleczarni pisze 60 % a pozatym zauwazylem dobre zmiany

w trakcie 3 tygodni na tym bialku poszlo mi 1 cm w lapie, uwazam ze nie jest zle tym bardziej ze wczesniej mi szlo tak oporonie jak bym wogule nie cwiczyl

cena mam bardzo dobra naprawde bardzo, tylko dlatego zdecydowałem sie kupic wczesniej to bialko
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
widocznie masz szybki metabolizm temu te bialko jeszcze nie poszlo tobie w brzuch..ale mowie uwazaj bo sobie z***...ten metabolizm...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 27919
Dokładnie tak samo myśle jak Ziki. To dopiero 3 tygodnie i masz szybką przemianę. Jeśli jednak będziesz to brał tak przynajmniej ze 3 miesiące to na pewno zauważysz, że brzuszek zaczyna rosnąć i cały powoli się otłuszczasz.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamotałam się,prosze o pomoc!!:(

Następny temat

???ILE grAM ma tebletka KReatyny???

electro
Polecane artykuły