Szacuny
5
Napisanych postów
442
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
41451
w martwym i przy wiosłowaniu zwracaj od początku uwagę na technikę wykonywania, bo jak się źle nauczysz, to później głupie nawyki zostają i ciężko się ich pozbyć ;)
Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
brak najszerszych grzbietu, czworobocznego i prostowników... czyli plecy zaczynamy trenować kolego:) przód ładne podstawy, rzuca się w oko więc pozytywnie oceniam.
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
dzieki chlopaki za wszystkie rady.od poniedzialku wprowadzam je w zycie i zobaczymy jak to bedzie szło ;) musialem zalozyc nowe konto nie wiem co mi sie stalo z tamtym ale nie moglem wyslac z niego zadnej odpowiedzi;/
Szacuny
0
Napisanych postów
13
Wiek
38 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
759
Ladnie i czysto to wyglada, koledzy maja racje plecy odstaja ale to i tak z czasem nadrobisz, co do nog to dobrze ze nie sciemniasz jak wiekszosc ze jakies kontuzje przewlekle choroby i takie tam Rob nogi to wazna partia.
Pozdro!
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
w ostatnim czasie mocno pracowalem nad plecami.Wiem ze 1,5 miesiaca to troche malo czasu ale wydaje mi sie ze jakis progres wiec wrzucam fote z dzisiaj
Zmieniony przez - laakallin w dniu 2012-11-25 21:01:23