SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

FA XTREME NAPALM z VITARGO +FA DETONATOR co do tego?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 156
Witam, zamierzam rozpocząć cykl składający się z:

1. FA XTREME NAPALM z VITARGO
2. FA DETONATOR

chcę dodać do tego zestawu jakieś witaminy, aminokwasy i gainera wybrałem taki zestaw:

1. GAINER: Mex nutrition - Size Maxx lub Maxx XXL treca
2. WITAMINY: Trec - Multi Pack
3. AMINOKWASY: tu mam problem... może ACTIVLAB BCAA XTRA?

cykl jest na masa, mam 182 cm wzrostu ważę 88 kg

pomożecie dobrać lub coś zamienić?

z góry wielkie dzięki, pozdrawiam

Zmieniony przez - kolasek w dniu 2012-11-25 17:17:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1237 Napisanych postów 26457 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 298732
witaminy weź z olmpa, bcaa na masie niekoniecznie, gainer jak masz braki w diecie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 156
1. witaminy OLIMP Vita-Min Multiple Sport mogą być?

2. gainera wezmę mimo tego, że dietę w miarę trzymam

3. dlaczego aminokwasów przy masie niekoniecznie?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
masz nadwyzke kaloryczna wiec nie sa az tak potrzebne, choc ile ludzi tyle opinii,
kup, sprawdz i sam ocen czy warto
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1237 Napisanych postów 26457 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 298732
1 - mogą być, 2 - jak masz dietę i masz w niej nadwyżkę kaloryczną to gainer zbędny, więcej szkody może zrobić niż pożytku, 3 - bo jak dieta est ok to nie musisz się martwić o katabolizm na masie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 156
ok rozumiem, chciałem tylko zapytać, bo akurat mnie to zdziwiło :)


dzieki :)

Zmieniony przez - kolasek w dniu 2012-11-25 17:32:27
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 156
a jeszcze mam pytanie dotyczące jakiegoś preparatu na stawy... w kolanie coś mnie "j.e.b.i.e" czasami jak wchodze pod schodu czuje tak jakbym miał igłe w kolanie...
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 5813 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60511
j/w jeden z lepszych, ew kolagen + dobra dawka witaminy c i magnez

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 156
GAINER Mex nutrition - Size Maxx czy Maxx XXL treca bedzie lepszy?
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CM3+NITROBOLON2= Ile można na cyklu max?

Następny temat

Czy przy takim stażu, wieku opłaca sie brac kreatyne?

electro
Polecane artykuły