W zwiazku z tym kolega nie wie jak to sie robi ja tez nie i chce mu ulozyc plan mowil ze da mi kase jak mu dam plan dobry split, i mam do was pytanie jakie cwiczenia powinny byc izolowane i wgl,
W zakładce macie jego dane i wgl
Jego plan to
poniedziałek
klata + bic
1.wyciskanie plasko
2.wyciskanie wasko na plaskim
3.rozciaganie hantelka za glowe poprzek lawka poziomej
1.młotkowe
2.uginajac ramiona sztangaga podchwyt
3.uginanie o kolano
sroda
barki
1.wyciskanie sprzed
2.wyciskanie zza
3. podciaganie sztangi wzdłóż tułowia
piatek
tric
wyciskanie francuskie do czola
uginanie za glowa
nogów i plecy nie ćwiczyli a czykolwiek chce zaczac cwiczyc ale mowi ze jak mu plan zalatwie
W zakładce macie jego dane i wgl
Jego plan to
poniedziałek
klata + bic
1.wyciskanie plasko
2.wyciskanie wasko na plaskim
3.rozciaganie hantelka za glowe poprzek lawka poziomej
1.młotkowe
2.uginajac ramiona sztangaga podchwyt
3.uginanie o kolano
sroda
barki
1.wyciskanie sprzed
2.wyciskanie zza
3. podciaganie sztangi wzdłóż tułowia
piatek
tric
wyciskanie francuskie do czola
uginanie za glowa
nogów i plecy nie ćwiczyli a czykolwiek chce zaczac cwiczyc ale mowi ze jak mu plan zalatwie
Krzysztof Piekarz