SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywki - Ogarnięta suplementacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4850
1) Endomorfik + Mezomorfik
2) 18 lat
3) 85kg / 186cm
4) 2 lata
5) Masa
6) Carbonox, Łowickie 80 WPC, Scitec 100% Whey Protein,
Olimp Vita-min Multiple Sport
7) Żadne
8) -
9) -
10) Dieta jest (2.5g B/kg / 4.5g W/kg / 1-1.5g T/kg)
11) *600zł
12) Suplementy dobre/b.dobre, ale niezbyt drogie jak na fundusze.
Oczywiście coś przydatnego, czego nie wyrzuce po tygodniu
do śmietnika.


Witam. Na okres zimowy chciałbym zakupić troche więcej supli niż dotychczas.

Narazie w moim posiadaniu są:

*SCITEC 100% Whey Protein (5kg - Czekolada)
*OLIMP Vita-min Multiple Sport
*TREC Omega 3-6-9
*OLIMP Carbonox

Jako że wreszcie wziąłem się porządnie za ćwiczenia i dopieściłem diete, pomyślałem, że może wreszcie najwyższy czas na jakąś lepszą suplementacje i I cykl kreatynowy.

Na odżywki moge przeznaczyć ok. *600zł. Jest to jedynie cena orientacyjna, zobaczymy co, gdzie, jak i za ile kupie.

Myśle, że Carbonox + Białko SCITEC + Witaminki z Olimpu zostają na stałe. (No chyba, że doradzicie mi coś lepszego)

Co przydałoby się kupić już na porządny cykl i żeby starczyło tego na dłuższy czas?

Myślałem o jakims dobrym monowodzianie lub kre-alkalynie, do tego ZMA na lepszą renegeracje i sen, glutamina lub BCAA.


Zmieniony przez - RiseMeph w dniu 2012-11-14 11:54:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Monohydrat kreatyny, a omege 3-6-9 zamień na zwykłą omege3.

ZMA mozesz dorzucic.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4850
Skerx
Monohydrat kreatyny, a omege 3-6-9 zamień na zwykłą omege3.

ZMA mozesz dorzucic.


Tylko właśnie o to chodzi, że zwykłe Mono gromadzi wode pod skórą, a Kre-Alkalyn już nie. Oczywiście, różnica w cenie jest, ale za coś się w sumie płaci ;)

https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_ZMA-opis27018.html
Takie ZMA wystarczy czy jednak polecacie coś innego?

A co do Gluty i Amino, waszym zdaniem są potrzebne na masie czy można sobie odpuścić?

https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_Jumbo_-opis27294.html
Zastanawiam się nad tym gainerem, ale ilość porcji w opakowaniu a cena, zostawiają wiele do życzenia... Co myślicie?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Po co Ci gainer, skoro masz białko i carbo (które swoja drogą bym wywalił)?

Tylko właśnie o to chodzi, że zwykłe Mono gromadzi wode pod skórą, a Kre-Alkalyn już nie. Oczywiście, różnica w cenie jest, ale za coś się w sumie płaci ;)

Płaci się za głupią nazwę. Cóż z tego, że przy mono czasem zachodzi retencja wody podskórnej?

ZMA ze sciteca może być.
Jesli koniecznie chcesz coś jeszcze dokupić - może być BCAA chociaz ja osobiscie nie widze potrzeby. Gluta/aminy - nie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4850
Skerx
Po co Ci gainer, skoro masz białko i carbo (które swoja drogą bym wywalił)?

Tylko właśnie o to chodzi, że zwykłe Mono gromadzi wode pod skórą, a Kre-Alkalyn już nie. Oczywiście, różnica w cenie jest, ale za coś się w sumie płaci ;)

Płaci się za głupią nazwę. Cóż z tego, że przy mono czasem zachodzi retencja wody podskórnej?

ZMA ze sciteca może być.
Jesli koniecznie chcesz coś jeszcze dokupić - może być BCAA chociaz ja osobiscie nie widze potrzeby. Gluta/aminy - nie.



Czyli Mono + ZMA napewno. A jakie mono polecasz?
Coś z lepszych firm czy to nie ma raczej żadnej różnicy jakie wybiore?
Jeżeli zdecydowałbym się na BCAA to jakie byłoby dobre i niezbyt drogie? Hi Tec BCAA Powder (TST) lub UNC BCAA 8-1-1 są godne uwagi?

Co do tematu Gainera: Poprostu pracuje/chodze do szkoły i czasami nie mam zbyt wiele czasu, żeby zjeść coś na szybko, więc myśle, że jako zamiennik od czasu do czasu mógłby sie przydać, ale patrząc przez pryzmat tego, że cena jest już dość wysoka to raczej odpuszcze, po drugie, sam powiedziałeś, że mam już białko i carbo.

Dlaczego byś wywalił Carbo? Używam go jedynie potreningowo, wiem, że jest w sumie niepotrzebne, bo są lepsze rzeczy. Ale 20zł+ za 1kg to nie jest dużo, a naprawde się czasami przydaje.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Carbo jest słabej jakości i w moim przekonaniu zdecydowanie lepszą opcją jest chociażby wprowadzenie owoców, zamiast węgli z prochu. Czy miksowanie bialka z owsianymi/ryzem/kasza.

Mono w zasadzie bez większej różnicy. Vitalmax/sfd chyba wypada dosc dobrze cenowo.

BCAA - tst moze byc.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4850
Witam, chciałbym się poradzić, co myślicie o takim zestawie na mase?

1x OLIMP Pure Whey Isolate 95 (2400g)
1x SCITEC 100% Whey Protein (5000g)
2x OLIMP Vita-Min Multiple Sport
2x OLIMP Chela - MZB / SCITEC ZMA
2x OLIMP Carbonox 1kg
1x Vitalmax Creatin MONO 500g / SCITEC 100% Creatine MONO 500g
1x Hi-Tec BCAA Powder TST 500g
1x ActivLab EAA Xtra 500g

Czy będzie to dobry cykl czy może coś zmienić?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co ci aż tyle białka ? Aż takie braki w diecie masz ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
bcaa Xtra zamienil bym na druga puche bcaa od Hi teca,
ogolnie moze byc,
a bialka to zapas na pare miesiecy rozumiem..???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4850
mały_paker
Po co ci aż tyle białka ? Aż takie braki w diecie masz ?


Dieta jest podpięta, dobra jak na mój budżet
Jedynie czasami nie mam jak zjeść w pracy na szybko lub
mi się nie chce mięcha szykować to zarzuce sobie troche prochu

wincol
bcaa Xtra zamienil bym na druga puche bcaa od Hi teca,
ogolnie moze byc,
a bialka to zapas na pare miesiecy rozumiem..???


A dlaczego byś zamienił? W sumie różnica paru złotówek

No a co się będe pie*****ł Raz, a porządnie!



Coś zmienić lub polecacie jakieś inne suple? ;)

Zmieniony przez - RiseMeph w dniu 2012-11-15 14:18:13
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Zestaw git jak dla mnie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOC W SUPLACH

Następny temat

Połączenie jabłczanu kreatyny z shock therapy

electro
Polecane artykuły