SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki na cykla-suplementacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11640


siema wszystkim jak juz w temacie pisalem zakupilem odzyweczki na cykl i w sumie chcialbym sie dowiedziec jak sugerujecie prowadzic suplementacje tych odzywek za kazda propozycje badz rade bede bardzo wdzieczny

Odżywki:
Universal Nutrition Storm 844g
Activita Amino Power 350 caps
Universal Nutrition BCAAStack 250gram
Activita Whey Protein Isolate 1 kg
Biogenix Carbo 1 kg
Olimp Kre-Alkalyn 90 caps
Olimp Thermo Speed 90 caps
Activita Tribuactiv B660 caps
Olimp Vita-min 60 caps

i to chyba wszystko oczywiscie zaznaczam ze niektore odzywki takie jak bialko czy carbo bede uzupelniac w trakcie cykla
z gory dzieki za wasze rady

aha moja waga 65 kg i wzrost 165 cm

Zmieniony przez - Paczek07 w dniu 2007-08-24 20:30:53

Zmieniony przez - Paczek07 w dniu 2007-08-24 20:47:55

"Najlepszą Obroną Jest Atak"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Odżywki:
Universal Nutrition Storm 844g - jeśli nie masz stażu treningowego, to szkoda, że tak wcześnie kupiłeś.
Activita Amino Power 350 caps - to możesz łykać zawsze, jak białko.
Universal Nutrition BCAAStack 250gram j.w.
Activita Whey Protein Isolate 1 kg
Biogenix Carbo 1 kg
Olimp Kre-Alkalyn 90 caps - z taką ilością to nic nie zrobisz. Dostałeś w promocji jako gratis ?
Olimp Thermo Speed 90 caps - to masowanie ma być czy redukcja ?
Activita Tribuactiv B660 caps - placebo.
Olimp Vita-min 60 caps - zawsze możesz prozdrowotnie.

Jak dla mnie ten zestaw co zakupiłeś jest nieprzemyślany. BCAA 2 razy kupione. Coś mi się wydaje, że przypadkowo strzelałeś...

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11640
staz treningowy posiadam wiec sadze ze storm bedzie ok i raczej nie bedzie to zmarnowanie odzywki co do kre alkalyn to tak jak pisalem w poscie bede uzupelniac braki w trakcie trwania juz cyklu bo wiadomo ze fundusze czasem ograniczaja i wszystkiego na raz sie nie kupia thermo speed to raczej zeby sie nie otluszczac zbytnio poniewaz posiadam sklonnosci endomorficzne.. thermo speeda zakupilem z mysla o aerobach w dni nietreningowe..

"Najlepszą Obroną Jest Atak"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreta mono +dextro juice

Następny temat

witaminy

WHEY premium