SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Muay thai - rozgrzewka na treningach

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21882
Tak myślałem więc poradzę Ci jedno. Śmigaj jak najszybciej i się zapisuj do klubu. O takich rzeczach informuję się trenera i będziesz zwolniony z takich rzeczy jeśli będą chodź wątpię. Niekoniecznie musi to być muay thai to jest cześć rozgrzewki takie rzeczy można zastąpić innymi.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11178 Napisanych postów 52127 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja takie rzeczy mam tylko na mma
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3295
u nas jest tak, że jak trener ma w planach robić typową stójkę, to robimy kickbokserską rozgrzewkę, ale jeśli w planie jest klincz, to wtedy dochodzą elementy rozgrzewki grapplerskiej, głównie, żeby dobrze karczycho rozgrzać. : )

www.fb.com/pawarts
Sztuka Ruchu - treningi, seminaria, pokazy, eventy sportowe

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3689
@gemmell nie słuchaj genga gosc trenuje moze z rok wnmioskujac po wypowiedziach, ja na tkd , kb , i mt nie spodkałem sie z przewrotami na rozgrzewce , myśle ze takie cos bardziej w mma chłopaki robia ale pewnie tez nie koniecznie na rozgrzewke. a jeżeli sie boisz o to cwiczenie to po prostu mowisz trenerowi ze nie mozesz tego robic i po problemie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39451
W sportach walki uderzanych najczesciej rozgrzewka opiera sie o bieg, wymachy, lekkie rozciaganie (glownie dynamiczne), czesto laczona jest z grami z pilka, cwiczeniami silowymi z obciazeniem wlasnego ciala. W niektorych sekcjach (np bokserskich) trening zaczyna sie np od pilki noznej, wiec za pewne co sekcja to inaczej.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139
Dzięki śliczne za odpowiedzi. Zapiszę się i zobaczymy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOLUCHSTYL

Następny temat

Obóz treningowy zimowy w Kołobrzegu!!

Shoty
Polecane artykuły